تاریخ درج خبر : 1395/05/17
کد خبر : ۵۴۹۳۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -
بیانه دوم بزرگواری در واکنش به عدل‌هاشمی؛

حواشی و مشاور خاصی ندارم/ در مورد پروژه‌ها حاضر به رودررویی با وزیر و معاونانش هستم

پس از نخستین بیانیه حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری، عدل هاشمی‌پور نیز با انتشار بیانیه‌ای به آن پاسخ داد، پس از این و برای دومین بار بزرگواری بیانیه‌ای جدید صادر و به جوابیه هاشمی‌پور واکنش نشان داد.

bozorgvari

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در تاریخ 15 مرداد نامه‌ای خطاب به عدل هاشمی‌پور نوشته و در آن کلنگ‌زنی مجدد جاده طسوج را عملی دانست که «یک ناهنجاری زشتی به نام دروغ‌گویی و دروغ کاری برای مردم ما به وجود می‌آورد» و در آن خطاب به عدل هاشمی عنوان کرد: «در زمین چند تا مدیرکل سالوس که به چند صباح پست خود چسبیده‌اند بازی نفرمایید»، در واکنش به این نامه هاشمی‌پور نیز در جوابیه‌ای (اینجا) خطاب به بزرگواری ضمن اشاره به این موضوع که «فعال کردن پروژه‌ها به معنای زیر سؤال رفتن زحمات جنابعالی نیست» عنوان کرد: «از مشورت با آدم‌های اقتدارگرا بپرهیزید»، پس از این و برای بار دوم بزرگواری بیانیه‌ای صادر و به صحبت‌های عدل‎ هاشمی واکنش نشان داد.

متن بیانیه دوم حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری بدین شرح است:

جناب آقای حاج عدل هاشمی

نماینده محترم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی سلام‌علیکم

مرقومه حضرت‌عالی را در جواب نصیحت برادرانه بنده به جنابعالی رؤیت نمودم

اولا-بنده حواشی و مشاور خاصی نداشته و ندارم و همواره بر اساس دلسوزی و صداقت به تمام مسئولین کشوری و استانی و نمایندگان محترم مجلس بی‌پرده و رک تذکرات خود را داده‌ام و خواهم داد.

ثانیاً- بنده به‌عنوان یک طلبه بسیجی در دوران دفاع مقدس صدها بلکه هزاران بسیجی و سپاهی را در میادین نبرد موعظه و نصیحت نموده‌ام و هنگام عملیات هم به‌عنوان یک بسیجی تک‌تیرانداز پا به ‌پای آن عزیزان در خط‌شکنی شرکت کرده‌ام در تذکر داده‌ شده هم به‌عنوان یک طلبه بسیجی شما را به‌عنوان یک پاسدار در حال خدمت به مردم عزیزمان حساب کردم که در اول راه حواست به اطرافیانت مخصوصاً مدیران پست طلب باشد ولی چون رک حرف زدم حقیقت را گفتم و حقیقت همیشه تلخ است.

ثالثاً- اگر حضرت‌عالی دوست دار سیادت و روحانیت ما هستید که ان‌شاءالله این‌طور باشد چرا وقتی عده‌ای از خدا بی‌خبر با اشاره اطرافیان شما در سایت‌ها و فضای مجازی این همه به سیادت و لباس مقدس روحانیت ما توهین و هتک حرمت کردند چیزی نفرمودید.

رابعاً به فرموده معروف در خانه اگر کس است یک حرف بس است بنده تلنگری از سر دلسوزی دوستی با شما زدم خواه از سخنم پند گیر خواه ملال در موضوعاتی مانند سد بالیاب و غیره ضمن همکاری حاضرم با وزیر مربوطه و معاونینش رودررو حرف بزنیم که چه وقت این کارها انجام گرفته است.

والسلام علیکم

سید علی‌محمد بزرگواری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  جناب بزرگواری، بزرگواری کنید در کار آقای هاشمی پور دخالت و سنگ اندازی نکنید. دوران نمایندگی شما گذشت. این نوع موضع گیریها نشون میده که حضرتعالی ……. هستید. شما کار چندان موفقی برای مجموعه شهرها و مناطق کهگیلویه بزرگ انجام ندادید. ………………………………

 • لر اصیل گفت:

  با سلام
  بنده هیچ وقت ان سخنان سید بزرگوار اقای بزرگواری را درمجلس شورای اسلامی در دفاع از ملت لر فراموش نمی کنم که فرمودند ما همه لر هستیم و مهم نیست درکجا و کدام استان هستیم و از دلسوزی ایشان برای مردم منطقه شکی ندارم خداوند ایشان را حفظ کند

 • م گفت:

  بسوزد پدر قدرت طلبی که همچون خوره از درون آدمی را می سوزاند. آدمی موجود عجیبی است وقتی به چیزی عادت کرد دیگر بسختی حاضر می شود ترک عادت کند. حضرت آقا جناب بزرگواری !چرا نمی خواهید بپذیرید که شما دیگر نماینده نیستید .چرا نمیذیرید که حرف هایتان دیگر اثر ندارد ؟رها کنید این گنده گویی ها را. بگذارید آقای هاشمی به کارش برسد. اینک اوست که نماینده مردم است. شاید هم در مسیر راهش لغزشی داشته باشد. مگر شما کم اشتباه داشتید؟؟؟؟بهر تقدیر آقای هاشمی توان و تجربه ی کار اجرایی عمرانی دارند و کهگیلویه هم نیاز به زیرساخت های عمرانی.باور کنید او میتواند منشا خدمات ماندگاری باشند. خواهشا کوتاه بیایید.

پربازديد