تاریخ درج خبر : 1395/05/17
کد خبر : ۵۴۹۳۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -
تاجگردون:

در انتخابات شوراها از کسی حمایت نمی‌کنم/ خودکشی‌های گچساران هیچ‌کدام به فقر و بیکاری ربطی نداشته

غلامرضا تاج گردون در جمع خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات شورای شهر ورود نخواهم کرد و در هیچ تشکلی هم قرار نمی‌گیرم.

tajgardon - 15

به گزارش سایت استان به نقل از مهروند، رئیس کمیسیون برنامه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که در انتخابات شورای شهر و روستا ورودی نخواهم داشت.

تاجگردون با بیان اینکه باید افراد متخصصی وارد شورا شوند، افزود: شورا نیازمند افراد تخصصی است و مردم باید خودشان تصمیم بگیرند.

رئیس کمیسیون برنامه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا نظارت بر انتخابات شوراها توسط مجلس صورت می‌گیرد با خیر، اظهار داشت: مجلس آمادگی دارد نظارت بر انتخابات شوراها را به شورای محترم نگهبان واگذار کند ولی شورای نگهبان به دلیل سنگینی کار نمی‌پذیرد.

تاج گردون در خصوص وضعیت مدیریت بهداشت و درمان شهرستان گچساران گفت: ظرف یک سال آینده سه بیمارستان در گچساران راه‌اندازی می‌شود و من در زمینه مدیریت ورود نمی‌کنم و به دانشگاه علوم پزشکی گفته‌ام خودتان بر اساس معیارهایتان ترکیب تخصصی بچنید که در حال مطالعه در این زمینه هستند.

وی در پاسخ به سؤالی در زمینه خودکشی در گچساران گفت: خودکشی‌های گچساران هیچ‌کدام به فقر و بیکاری ربطی نداشته و هرکدام دلیلی داشته که با هم نمی‌خواند.

گفتنی است تاج گردون در روزهای ١٧ و ١٨ مرداد به مناسبت روز خبرنگار در مجلس شورای اسلامی میزبان خبرنگاران گچسارانی و باشتی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    صد البته که ایشون درست میفرمان چون همه چیز از یه عشق شروع میشه بعدها مشکلات بی پولی و بی کاری و خونه و ماشین پیش میاد

پربازديد