تاریخ درج خبر : 1395/05/17
کد خبر : ۵۴۹۳۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
اولتیماتوم کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران به وزیر نفت:

کارکنان نفت زنگنه را تهدید کردند

تعدادی از کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران در اعتراض به آنچه اجرای ناقص و تغییر “قانون اختیارات وزارت نفت” می‌دانند بیانیه‌ای صادر کرده و در آن ضمن اخطار به وزیر نفت، خواستار اجرای درست این قانون شدند.

photo_2016-08-08_02-56-27

به گزارش سایت استان، در این بیانیه آمده است: “قانون اختیارات وزارت نفت” در تاریخ 1/9/93 از سوی رئیس‌جمهور به وزارت نفت ابلاغ و در مورخ 4/9/93 از سوی وزیر نفت به اطلاع مسئولان ذیصلاح (کاظم وزیری هامانه و کریم سلحشور) رسید، یک سال نیم بعد از وصول این قانون، وزیر نفت در نامه‌ای مورخ 18/11/94 مهندس هامانه را امور رسیدگی به چگونگی اجرای قانون مذکور ظرف مدت شش ماه کرد.

در ادامه بیانیه ذکر شده است: امروز دوشنبه مورخ 18/11/94، مهلت شش‌ماهه کارگروه مربوطه به سر آمده است و از آن قانون انگیزه‌بخش برای کارکنان، فقط دو بند سخت‌گیرانه‌ی آن، که تنها با اجرای بندهای دیگر قابل‌تحمل بود اجرایی شده است.

در پایان تهیه‌کنندگان بیانیه ضمن اشاره به اینکه در این مدت از طریق مختلف سعی بر پیگیری درخواستشان در چارچوب‌های تعریف‌شده وزارت نفت داشته‌اند که با اراده منفی مواجه ‌شد تصریح کردند: صبر و طاقت کارکنان به سر آمده و همگی از وعده‌هایی بی‌نتیجه خسته شده‌اند، امیدواریم این آخرین مکاتبه ما با شما (وزیر نفت) باشد، چراکه ترس از آن را داریم که مبادا این بی‌اعتنایی و بی‌توجهی به نیروی انسانی باعث بی‌انگیزگی و… شود.

به گزارش سایت استان، متن این بیانیه در قالب عکس برای سایت استان ارسال شده است. تصویر بیانیه تعدادی از کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران به وزیر نفت در ادامه آمده است:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  این نامه از طرف همه کارکنان نفت است. لطفا اصلاح فرمایید.

 • ناشناس گفت:

  باسلام
  متاسفانه در حالیکه همه پرسنل خدوم و فداکار در شرکت نفت یک دل و یکصدا فریاد می زنند ؛ که جناب وزیر از تعهد خود در قبال کارکنانش عدول کرده! اما متاسفانه گوش شنوای وزیر نفت و مسئولین ذیربط در اجرای قانون اختیارات وزارت نفت بدهکار نیست!

 • محمد گفت:

  ما کارکنان نفت هیچ‌امیدی به این آقا نداریم متاسفانه.

 • ناشناس گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  این نامه از طرف همه کارکنان صنعت نفت هست نه فقط همکاران نفت و گاز گچساران. خواهشا اصلاح فرمایید. با تشکر.

 • ناشناس گفت:

  هیچکس قصد تهدید وزیر نفت یا هر شخص دیگری از مسولین رو نداره و هر نشریه ای که تیتر میزنه تهدید وزیر توسط فلانی و بهمانی بیخود کرده پرسنل نفت جویای یک موضوع صنفی هستند که به تصویب و تایید مجلس شورای اسلامی که بر گرفته از آرائ مردم مسلمان ایران هستند و نیز تایید شورای محترم نگهبان که مورد تایید مقام عظمای ولایت میباشدو همچنین رییس جمهور محترم و کلیه اعضای هیات دولت تدبیر و امید قرار گرفته پس هیچ نشریه ای نخواهد توانست به این موضوع رنگ وبوی سیاسی بدهد ما سربازان و جان بر کفان ایران اسلامی هستیم و با دل و جان تا اخرین نفس پشت نظام و رهبر و انقلابمانیم همانند یاران و همکاران عزیز مان که در اول انقلاب در صف اول و در جنگ تحمیلی نیز با نثار جان عزیزشان به کار و تولید ادامه دادند و بینیه استکبار را با چرخاندن چرخ عظیم صنعت نفت به خاک مالیدند.

 • Hadi گفت:

  با سلام واقعا در حق کارکنان نفت داره اجهاف میشه این شریف مردان در هر حالی دارن چرخ اقتصاد این مملکت میچرخونن در سرما گرما با دوری خانواده و. …. ولی با بی توجهی اقای زنکنه و بقیه بالانشینان مواجه هستند اقای ریییس جمهور وعده همه کارکنان نفت و خانوادهایشان پای صندوق رای ومن ا…. توفیق

 • نفتی گفت:

  ماده ۱۰ قانونی بود که به تصویت مجلس و ریاست جمهوری رسید ولی جناب زنگنه به هر دلیل اقدام به اجرای این ماده نکردند، جهت آشنایی با این بند از قانون ی سرچ بکنید

پربازديد