تاریخ درج خبر : 1395/05/17
کد خبر : ۵۴۹۳۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد رتبه اول کشوری احکام و صحیفه سجادیه کسب کردند

در نشست خبری آموزش‌وپرورش استان با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار از 60 نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تجلیل شد.

به گزارش سایت استان به نقل از خبرآنلاین، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ویژگی‌های یک خبرنگار موفق صداقت کاری، سرعت، و دقت در ارائه اخبار است.

هادی زارع پور در نشست خبری که به مناسبت روز خبرنگار با اصحاب رسانه داشت بیان کرد: داشتن اطلاعات و دانش عمومی در زمینه‌های مختلف، نداشتن بغض و تضاد شخصی و حفظشان خبرنگاری از دیگر صفات بارز خبرنگاران است که من این خصوصیت‌ها را در خبرنگاران استان دیدم.

زارع پور حق‌طلبی، حق محوری و حق‌گویی را از دیگر صفات خبرنگاران دانست و افزود: اداره روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان سال گذشته بسیار فعال بوده است به‌نحوی‌که در طول یک سال 1137 خبر بروی سایت اداره کل بارگذاری شده بود.

وی با اشاره به اینکه کانال تلگرامی اداره کل آموزش‌وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد مقام سوم را در بین کانال‌های تلگرامی آموزش‌وپرورش کشور کسب کرد گفت: روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان در ارزیابی‌های استانداری کهگیلویه و بویراحمد مقام اول را کسب نمود.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه عنوان کرد: در مسابقات قران و عترت که ماه قبل در مشهد و همدان برگزار شد 24 رتبه اول تا برگزیده در بخش‌های پژوهش و آگاهی کسب کردیم و در بخش احکام و صحیفه سجادیه مقام اول را کسب کردیم.

هادی زارع پور به مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری اشاره کرد و اذعان داشت: در پرسش مهر ریاست جمهوری سال گذشته 4 رتبه و امسال نیز 5 رتبه در سطح کشور به دست آوردیم.

زارع پور اضافه کرد:13 رتبه اول تا سوم کشوری در بخش مسابقات و جشنواره‌ها در حوزه گروه‌های آموزشی کسب کردیم.

وی عنوان کرد: نرخ پوشش تحصیلی مقطع متوسطه اول در کهگیلویه و بویراحمد 95.35 درصد و در کشور 94.03 درصد است.

زارع پور نرخ پوشش تحصیلی مقطع متوسطه دوم در کهگیلویه و بویراحمد را 84.57 درصد دانست و ابراز داشت: این میزان در کشور 80.24 درصد است.

در نشست خبری آموزش‌وپرورش استان با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار از 60 نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد