تاریخ درج خبر : 1395/05/18
کد خبر : ۵۴۹۳۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

حوزه خبری یک خبرنگار خاص

خبرنگار خبرگزاری صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد 110 گزارش پیوند اعضا تهیه کرده است.

khaheshnik----(1)

به گزارش سایت استان، سیدحمدالله خواهش نیک خبرنگار خبرگزاری صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد تاکنون110 گزارش در مورد پیوند اعضا در بیمارستان‌های استان تهیه کرده است.

وی در روز خبرنگار در بیمارستان شهید بهشتی با گزارش اهدا عضو دختر خردسالی تعداد گزارش‌های خود در این زمینه را به 110 گزارش رساند.

وی گفت: این گزارش‌ها از هیجان‌ها خاصی برخوردار است چراکه در اوج ناراحتی خانواده و بستگان یک عزیزی که از دست می‌رود نوعی خوشحالی را هم می‌توان در وجود آن‌ها دید.

سیدحمدالله خواهش نیک گفت: گزارش‌های پیوند اعضا که بیانگر نوعی انسان‌دوستی و نجات انسان‌هاست که در قرآن کریم نجات جان یک انسان مانند نجات جان تمامی انسان‌ها تکید شده است.

وی گفت: اهدا اعضا رزمنده‌ای جانباز –معلمان-جوانان و پدران و مادرانی را شاهد بودم که هر یک سرشار از زیبایی این اقدام خانواده‌ها و اوج اقتدار عملی در لطف به همنوعان است.

خواهش نیک گفت: در پانزدهمین جشنواره تولیدات صداوسیما در محمودآباد مازندران با گزارش اهدا عضو عنوان دیپلم افتخار و برگزیده جشنواره را کسب کردم.

وی گفت: صد و دهمین گزارش پیوند اعضا که در روز خبرنگار امسال تهیه کردم مربوط به اهداء5 عضو کودک خردسالی بود که در اطراف یاسوج به همراه مادر هنگام عبور از عرض خیابان دچار مرگ مغزی شده بود.

خواهش نیک گفت: دیدار فرد و خانواده‌هایی که عضو را دریافت کرده‌اند با خانواده اهداکننده و مواردی که فرد اهداکننده خود فرم اهدا عضو از قبل تکمیل و درخواست کرده بود بعد از فوت اعضای بدنش اهدا شوند از جلوه‌های دیگر این گزارش است.

وی گفت: بیشتر این گزارش‌ها در نیمه‌های شب تهیه‌شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد