تاریخ درج خبر : 1395/05/18
کد خبر : ۵۴۹۳۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سهراب امدادی فرد مدیرکل مالیاتی استان قم شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان مالیاتی کشور یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیرکل مالیاتی استان قم شد.

emdadifar-4

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویر احمد “سهراب امدادی فرد” مدیرکل مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد با حکم “سید کامل تقوی نژاد” ، مدیرکل امور مالیاتی قم شد.

امدادی فرد 27 سال سابقه کاردارد . وی در دوران خدمت ریاست اداره امور مالیاتی شهرستان کهگیلویه، گچساران و در نهایت از سال 92 مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد  را بر عهده داشته است.

پس از حدود ٢ سال مدیریت موفق در اداره کل مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد به استان قم رفت و صبح امروز با حضور مسئولان سازمان مالیاتی کشور و استاندار قم در این استان معارفه شد.

امدادی فر یکی از مدیران موفق سال‌های اخیر کهگیلویه و بویراحمد بشمار می‌رود که همواره  به تحقق بیش از صددرصدی وظایف و برنامه های محوله موردتقدیر نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی قرار گرفته است.

ارتباط مؤثر و تعاملی با مقامیان مالیاتی، ارتباط با رسانه‌های استان و رسیدگی و حل مشکلات کارکنان مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد از دیگر مشخصه‌های مثبت امدادی فرد بشمار می‌رود.

شایستگی و توانمندی‌های امدادی فرد در اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد باعث شد تا وی را به‌عنوان مدیرکل استان قم معرفی کنند.

گفته می شود به دلیل عملکرد موفق امدادی فر وهمکارانش  احتمال اینکه  معاونان وی  به عنوان مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد و یکی از استانهای همجوار معرفی شوند زیاد است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اhadi گفت:

    تبریک و تهنیت با ارزوی موفقیت روز افزون شما لیاقت ایشان بیشتر ازین پست هاست

پربازديد