تاریخ درج خبر : 1395/05/18
کد خبر : ۵۴۹۴۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه تشکل‌های دانشجویی اصلاح‌طلب استان در آستانه سفر رئیس‌جمهور

تعدادی از تشکل‌های دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد، شامل؛ انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج، تشکل راه امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج،  جمعیت دانشجویی همراهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران، انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج  و انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در آستانه سفر رئیس‌جمهور به استان، بیانیه‌ای را صادر کردند.

به گزارش سایت استان، در بیانیه شش تشکل دانشجویی اصلاح‌طلب استان از مردم استان خواسته شده است تا براى استقبالى باشکوه و حضورى قدرتمند در روز سفر رئیس‌جمهور به صحنه بیایند.

متن بیانیه تعدادی از تشکل‌های دانشجویی بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

در آستانه‌ی سفر ریاست محترم جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم ، سفرى که شروع نشده حاشیه‌هایی دارد که نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کند ، ما می‌توانیم با استقبال باشکوه و آبرومندانه دولت روحانى را متقاعد کنیم که باید نگاهش را به این استان ویژه‌تر می‌کرد و هم می‌توانیم با ایجاد حاشیه و اختلال رئیس‌جمهور را مطمئن کنیم که گذاشتن نام استان در آخر لیست سفرها کار اشتباهى نبوده است.

دولت روحانى دستاوردهاى مهمى را در طول دولت خود دارد که از مهمترین آن‌ها برجام است ، برجامى که به همراه رفع تحریم‌ها و برداشتن سایه‌ی جنگ بر سر ایران ، عزت و جلال جمهورى اسلامى ایران را که در ٨ سال گذشته در مجامع بین‌المللی خدشه‌دار شده بود را به ملک و ملت برگرداند.

جلوگیرى از رشد برق‌آساى تورم و پایین آوردن نرخ آن ، طرح عظیم تحول نظام سلامت ، برگرداندن نظام اقتصادى به جایگاه قانونى و … تنها بخشى از عملکرد دولت در این سال‌ها بوده است.

دولتى که میراث دار فسادهاى هزار میلیارد تومانى ،  تحریم‌هاى بی‌سابقه ، تورم نجومى ، رکود اقتصادى و تزلزل جایگاه ایران از دولت قبل بود به‌حق در این مدت کوتاه به‌خوبی توانسته است رسالت خود را انجام دهد.

اینک رئیس محترم جمهور در آستانه‌ی سفر به استان محروم کهگیلویه و بویراحمد است. استانى که همواره در طول تاریخ جولانگاه غیور مردان و شیر زنانی بوده که جان خود را فداى این آب‌وخاک کرده‌اند ، نمونه‌اش بالاترین درصد شهید نسبت به جمعیت در کشور است که در طول هشت سال دفاع مقدس افتخارى است بر پیشانى این استان و این مردم ؛ استانى با مرکزیت یاسوج که داراى ظرفیت‌های بالاى سرمایه‌گذاری و گردشگرى است ، شهر توریستى سی سخت ، گچساران بام نفتى ایران و از شاهرگ‌های نفت و گاز ایران ، دهدشت شهر تاریخى و کهن ، بااین‌حال سایه‌ی  محرومیت همچنان بر این سرزمین چهارفصل خودنمایى می‌کند.

کهگیلویه و بویراحمد ساختارى عشیره‌ای دارد و مهمان‌نوازی یک اصل در مرام عشایر است ، سفر رئیس‌جمهورى و هیئت دولت را به فال نیک می‌گریم و امیدواریم براى این استان قدم خیرى شود.

مجمع تشکل‌های دانشجویى اصلاح‌طلب استان از تمامى اقشار به‌ویژه دانشجویان دعوت می‌کند براى استقبالى باشکوه و حضورى قدرتمند در روز سفر رئیس‌جمهور به صحنه بیایند و رسم میهمان‌نوازی را که در خونشان است به‌جای آورند تا به ایران ثابت کنند مردم قدرشناسى هستند ، اجازه‌ی هرگونه بی‌احترامی را به میهمانشان نخواهند داد و دلواپسانى که می‌خواهند چهره‌ی استان را خراب کنند ناکام خواهند گذاشت.

انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج

تشکل راه امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج

جمعیت دانشجویی همراهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران

انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج

انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حقیقتگو گفت:

    … مومن کدوم عزت؟کدوم رفع تحریم؟کدوم کنترل تورم؟کاری کرده جیبنتی قط رابطه کرده هر روزسران کثیف0سعودی تحقیرمیکنن ایران رو.اگ تحریم برداشته شدپس چرا سفربه ایران بایدبعدش بره براپاسپورتش توامریکا اعتبارنامه بگیره؟تورم هم ک تودفترش با حرف میادپایین.تورم وگرانی کمرمردمو شکوند.روحانی وا نومه

پربازديد