تاریخ درج خبر : 1395/05/18
کد خبر : ۵۴۹۴۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:

850 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شد/ کاهش 50 درصدی جرائم مسلحانه

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف 800 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 50 کیلوگرم هروئین در پنج ماه نخست امسال تاکنون در این استان خبر داد.

tajlil-az-khabarnegaran----(10)

به گزارش سایت استان، سرهنگ مهدی انصاری در آیین تجلیل از  خبرنگاران رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت دهه کرامت و 17 مرداد روز خبرنگار افزود: در بحث جرائم خشن مسلحانه نیز در این مدت 50 درصد کاهش داشته‌ایم.

وی به تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان برای برخورد جدی با متخلفان اشاره کرد و گفت: مبارزه با مواد مخدر شامل مبارزه با توزیع‌کنندگان، معتادان، انهدام باندهای قاچاق در 50 روز اخیر بیش از 30 درصد رشد داشته است.

انصاری بیان کرد: نیروی انتظامی در مبارزه با سوداگران مرگ عقب‌نشینی نخواهد کرد و در سطح شهرها و روستاها طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده مانند طرح همپوشانی به طور مستمر اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح با معضلات مختلف شامل بدحجابی ، سارقان، موادفروشان، خودروهایی که موجب سلب آرامش عمومی می‌شوند به طور قاطع برخورد می‌شود.

انصاری انضباط اجتماعی در سطح شهر و جاده‌های برون‌شهری استان را از اولویت‌های پلیس دانست و گفت: تصادفات فوتی و جرحی نیز امسال در این استان کاهش یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امنیت در جاده های استان حاکم است، گفت: خودروهای شوتی که در سطح جاده‌ها دست به اقدامات مخاطره‌آمیز می‌زنند در رصد پلیس هستند و هیچ‌چیز از نگاه پلیس دور نمی‌ماند.

انصاری در خصوص وانت‌بارهایی که در سطح شهر یاسوج و استان اقدام به فروش محصولات مختلف می‌کنند نیز گفت: در چند روز اخیر 27 دستگاه وانت که باعث اخلال در سطح شهر یاسوج می‌شدند با همکاری شهرداری و مراجع قضایی متوقف و روانه پارکینگ شدند .

توقعات پلیس از هیئت دولت

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به انتظارات پلیس در آستانه سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان اشاره کرد و افزود: بحث بیکاری ، جاده های ارتباطی و توجه به زیرساخت‌ها از مهمترین نیازهایی است که در سفر هیئت دولت به اطلاع مسئولان رسانده خواهد شد و از طریق مکاتبه با استانداری نیز این مهم انجام شده است.

در پایان از خبرنگاران و مدیران مسئول نشریات و خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری استان از سوی فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح سپاس و جوایزی تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد