تاریخ درج خبر : 1395/05/18
کد خبر : ۵۴۹۴۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -
در آیین تجلیل از خبرنگاران رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد توسط فرمانده نیروی انتظامی مطرح شد:

پاسخ به شایعه‌ای برای تخریب وجهه پلیس/ قرص‌خوردگی عامل به کما رفتن جوان کهگیلویه و بویراحمدی

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد موضوع مطرح‌شده در خصوص به کما رفتن جوان کهگیلویه و بویراحمدی با ضرب و شتم مأموران انتظامی را تنها شایعه‌ای برای تخریب وجهه نیروی انتظامی دانست.

tajlil az khabarnegaran - (3)

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد پیش در نشست با خبرنگاران به شایعاتی در خصوص به کما رفتن جوان کهگیلویه و بویراحمدی که مسبب آن نیروی انتظامی بوده پایان داد.

انصاری با تشریح جزئیات آن گفت: قضیه از این قرار بود که در منطقه شاه‌حمزه از توابع سرفاریاب چرام جوان موتورسوار در حین مشاهده مأمور انتظامی به ناگاه با ساک دستی که به همراه داشته به سر سرباز در محل ایست بازرسی ضربه‌ای وارد می‌کند که سرباز در این حادثه مجروح می‌شود.

وی این اتفاق را همزمان با عید فطر ذکر کرد و گفت: پس‌ازاین کار توسط مأموران ما این جوان دستگیر می‌شود و بااینکه سرباز را مجروح کرده بود به دلیل تقارن با عید سعید فطر آزاد می‌شود.

انصاری گفت: شایان‌ذکر است در این قضیه و با بازرسی کیف جوان یادشده و آبی که از آن چکه کرده مشاهده می‌شود که کیف حاوی شیشه مشروب الکلی بوده و جوان برای امحای آن با کوبیدن به سر سرباز این کار را انجام داده است.

وی بیان کرد: این فرد بعد از اعلام رضایت نیروی انتظامی به هر دلیل به دادگاه انقلاب چرام شکایتی از نیروی انتظامی در خصوص این حادثه ارائه می‌کند.

انصاری افزود: متعاقب این کار و تنها به فاصله چند روز بعد، این جوان به کما می‌رود و به بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج منتقل می‌شود.

وی گفت: خانواده این جوان قرص خوردگی را علت به کما رفتن وی مطرح می‌کنند و پزشکان نیز بر آن صحه می‌گذارند و تیم پزشکی هم هیچ‌گونه آثار ضرب و شتمی را بر روی وی تأیید نمی‌کند.

فرمانده انتظامی استان گفت: اما عده‌ای در فضای مجازی با نشر اکاذیب قصد بدنام کردن نیروی انتظامی و تخریب وجهه آن را در این قضیه داشته‌اند که متأسفانه رسانه‌ها در این خصوص باید مراقب باشند که شایعات اثری روی اخبار آن‌ها نداشته باشد.

وی افزود: خوشبختانه این جوان از کما بیرون آمده و چند روز پیش هم نامه‌ای به مسئولان استانی و استاندار مبنی بر بیکاری و مشکلات دیگر و لزوم کمک به خود نوشته است.

انصاری با انتقاد از برخی اخبار کذب گفت: نزاعی چند وقت پیش در شهرستان دنا صورت گرفت که افراد خاطی بازداشت شدند و در رسانه‌ای نوشته شده بود، نیروی انتظامی نظاره‌گر بوده که باید پرسید چه کسی این عده را بازداشت کرده اگر نیروی انتظامی نظاره‌گر بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد