تاریخ درج خبر : 1395/05/18
کد خبر : ۵۴۹۵۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در یاسوج 26 شهریور برگزار می‌شود

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی 26 شهریور در یاسوج برگزار می‌شود.

IMG_6108

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی رهامی در نشست شورای راهبردی ورزش همگانی ضمن تقدیر از حرکت ارزشمند شهرداری یاسوج در توسعه ورزش همگانی بیان داشت: حرکت شهرداری یاسوج در فراهم کردن زیرساخت‌های ورزش همگانی در محلات ستودنی است.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی، ایجاد بوستان ولایت و فراهم کردن زمینه ورزش همگانی در محلات شهر یاسوج از اقدامات ارزشمند شهرداری در توسعه ورزش همگانی است.

رهامی عنوان کرد: ورزش همگانی به عنوان یکی از ابزارهایی است که می‌تواند جامعه را به سوی سالم‌سازی هدایت کند و در دسترس و کم‌هزینه بودن این رشته ورزشی آن را از سایر رشته‌ها متمایز می‌کند.

وی از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در 26 شهریور جاری خبر داد و افزود: این همایش از میدان انقلاب شهر یاسوج تا پارک ساحلی برگزار می‌شود که پیش‌بینی شده، 50 هزار نفر در این همایش شرکت کنند.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این همایش با محوریت شهرداری یاسوج و هیأت ورزش همگانی استان برگزار و از شبکه استانی دنا، شبکه سه سیما و برنامه صبح و نشاط به صورت مستقیم پخش می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد