تاریخ درج خبر : 1395/05/17
کد خبر : ۵۴۹۵۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -
موسی خادمی:

کهگیلویه و بویراحمد 24 مردادماه میزبان رئیس جمهور است

4504698_266

کهگیلویه و بویر احمد یکشنبه بیست و چهارم مرداد ماه همزمان با ولادت امام رضا(ع) میزبان رئیس جمهور است
به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد استاندار با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد سی امین مقصد استانی کاروان تدبیر و امید است گفت: مقدمات لازم برای میزبانی از رئیس جمهور محترم فراهم شده و همه امکانات برای استقبال پرشور و مردمی آماده است. استاندار کهگیلویه و بویر احمد سفر ریاست محترم جمهور به استان را فرصتی مناسب برای توسعه استان خواند و گفت: در این سفر گامهای بلندی برای رشد و توسعه و رونق اقتصادی استان برداشته خواهد شد.
موسی خادمی از مردم غیور، ولایتمدار و انقلابی استان خواست که با حضور پرشور خود در مراسم استقبال از رئیس جمهور محترم بار دیگر حماسه ای جاودان خلق کنند و میزان ارادت خود به نظام و انقلاب را به اثبات رسانند.
استاندار با بیان اینکه استان به میزبانی و استقبال گرم و پرشور از میهمانان مشهور است گفت: از همه مردم استان دعوت می کنم که در روز استقبال از رئیس جمهور محبوب و سفیر تدبیر و امید، میهمان نوازی خود را به منصه ظهور بگذارند.
رییس جمهور ساعت 9 صبح در ورزشگاه تختی یاسوج با مردم سخن خواهد گفت، دیدار با نخبگان، علما ایثارگران، شرکت در شورای اداری استان، فعالان اقتصادی و نشست با خبرنگاران و رسانه ها از مهمترین برنامه های رییس جمهور است

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد