تاریخ درج خبر : 1395/05/20
کد خبر : ۵۴۹۵۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تشریح کرد:

جزئیات سفر سلطانی فر به کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از سفر یک‌روزه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به این استان در ۲۴ مرداد امسال، همراه با اعضای هیئت دولت خبر داد.

soltani far

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، محمود باقری افزود: فاز دوم کمپینگ اقامتی پارک جنگلی یاسوج در این سفر افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: در این سفر با حضور مسعود سلطانی فر فاز دوم کمپینگ اقامتی پارک جنگلی یاسوج با برآورد اعتبار اولیه ۱۴ میلیارد ریال را بهره‌برداری خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج با برآورد اعتبار اولیه ۱۵۰ میلیارد ریال با حضور سلطانی فر آغاز شود.

باقری تصریح کرد: افتتاح چند کارگاه تولیدی صنایع‌دستی و بازدید از اردوگاه‌های رفاهی و تفریحی در کهگیلویه و بویراحمد و گشایش نمایشگاه صنایع‌دستی در یاسوج جزو مهمترین برنامه‌های سفر معاون رئیس‌جمهوری به استان است.

وی اضافه کرد: سلطانی فر در همین روز با سفر به سی سخت مرکز شهرستان دنا نخستین پروژه بوم گردی کهگیلویه و بویراحمد را در این شهر توریستی با برآورد اعتبار اولیه یک میلیارد ریال افتتاح می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد