تاریخ درج خبر : 1395/05/20
کد خبر : ۵۴۹۶۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان:

مرکز درمان سرطان در کهگیلویه و بویراحمد احداث می‌شود

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌ریزی برای احداث مرکز درمان سرطان در این استان خبر داد.

1740994

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار جوکار پیش در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: هم‌اکنون 50 فرد بزرگسال مبتلا به بیماری سرطان در بیمارستان شهید رجایی یاسوج پرونده دارند.

جوکار عنوان کرد: سال گذشته 200 بیمار سرطانی در این استان فوت کردند.

وی از برنامه‌ریزی برای احداث مرکز درمان سرطان در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و عنوان کرد: تنها مؤسسه خیریه سلامت در این استان مجمع خیرین سلامت است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد از آغاز به کار انجمن اهدای عضو ایرانیان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: توسعه سلامت در استان نیازمند همکاری مردم و نگاه ویژه خیرین است که انتظار می‌رود در این زمینه سنگ تمام گذاشته شود.

جوکار تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده نشست هماهنگی و تعامل مجمع خیرین سلامت با 550 مسئول کانون فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار شد و مقرر شد پایگاه سلامت شهروندی ایجاد شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از استان‌ها در مورداستفاده از ظرفیت خیرین برای رفع مشکلات درمانی محرومان از ما جلوتر هستند ابراز کرد: باید برای حضور خیرین در عرصه سلامت فرهنگ‌سازی شود.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه‌ها می‌توانند تریبون خوبی برای فرهنگسازی حضور خیرین در این استان باشند.

جوکار عنوان کرد: استان ما هنوز در ابتدای راه است و باید برای ایجاد زیرساخت‌های لازم در حوزه درمان کارهای بیشتری صورت گیرد که ایجاد این بسترها تنها با اعتبارات دولتی امکان‌پذیر نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد