تاریخ درج خبر : 1395/05/20
کد خبر : ۵۴۹۶۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -
در همایش استقبال از کاروان تدبیر و امید از سوی فرماندار بویراحمد مطرح شد:

ضرورت استقبال باشکوه مردم از هیئت دولت/ مطالبات به‌حق مردم را پیگیری می‌کنیم

فرماندار بویراحمد بر ضرورت استقبال مردم از هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد و گفت: پیگیر مطالبات مردم در این سفر هستیم.

nazari20

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سید محمدکاظم نظری در همایش استقبال از کاروان تدبیر و امید با اشاره به سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بدون اینکه قصد تضعیف کسی را داشته باشیم وظیفه‌داریم بیان کنیم دولت در چه شرایطی این دولت را تحویل گرفته است.

فرماندار بویراحمد با تشریح وضعیت دولت کنونی و زمانی که آن را از دولت دهم تحویل گرفت،گفت: در ابتدای سال 92 کشور در چه وضعیتی بود، در شرایط بین‌المللی که یک اجماع جهانی علیه ایران شکل گرفته بود و شاهد کاهش صادرات نفت بودیم حال باید پرسید آیا دولتی که ما را از این وضعیت عبور داده قابل‌ستایش نیست؟

نظری ادامه داد: آیا الآن کسی حق دارد از گزینه‌های روی میز حرف بزند، باید در زمینه اشتغال جوانان، توسعه و … قدم برداشته شود که امیدواریم دولت در سال پایانی و در دور دوم در عرصه خارجی بدرخشد.

این مسئول با تأکید بر اینکه استقبال از هیئت دولت ضروری است، گفت: از دلایل مهم تأکید ما در استقبال از سفر هیئت دولت این است که همه دل‌سوختگان که برای رشد استان دغدغه دارند باید تلاش کنند که استقبال باشکوهی صورت بگیرد.

نظری در ادامه با بیان اینکه هیئت دولت روز یکشنبه هفته آینده وارد استان می‌شود، گفت: در 37 سال گذشته مردم کهگیلویه و بویراحمد به مهمان‌نوازی معروف بوده و هستند و میهمان‌نوازی خصلت ممتاز این دیار بوده و هیچ دولتمردی به استان نیامده که با استقبال مردم مواجه نشده باشد.

وی بیان کرد: قطعاً دستاوردی که این سفر برای استان خواهد داشت هیچ سفری برای استان جز سفر رهبر انقلاب هیچ دولتی نداشته است.

نظری تأکید کرد: امیدواریم مطالبات مردم جدی گفته شود و ما قطعاً مطالبه گری مردم را در این سفر خواهیم داشت.

فرماندار بویراحمد یادآور شد: اجازه ندهید سفر هیئت دولت به حاشیه برود و مطالبات به‌حق گفته شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اسماعیل گفت:

    هیچ جوان بیکار وتحصیلکرده از این دولت وحامیانش دیدار نخواهد کرد

پربازديد