تاریخ درج خبر : 1395/05/21
کد خبر : ۵۴۹۶۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دعوت محمد‌علی وکیلی از مردم کهگیلویه وبویراحمد برای استقبال پرشور از رئیس‌جمهور

محمدعلی وکیلی با انتشار پیامی در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام، مردم کهگیلویه و بویراحمد را برای استقبال پرشور از رئیس‌جمهوری دعوت کرد.

vakil-1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، در پیام تلگرامی وکیلی آمده است:

بسمه‌تعالی

این روزها دولت محترم در تدارک سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد است. بدون تکلف و اطاله عرض کنم. هرچند بیکاری گریبان جوانان را گرفته است و گره اقتصاد کور شده است؛ و هرچند تنگنای معیشت، خُلقِ خَلق را تنگ کرده است؛ و هرچند طفل توسعه گم شده است و…؛ اما سنت این دیار، پر از آیین‌های مهمان‌نوازی است. به همین سبب دردهای کهگیلویه و بویراحمدی‌ها خللی در استقبال از مهمانان خود ایجاد نمی‌کند. من نیز به‌عنوان یک کهگیلویه و بویراحمدی از هم استانی‌های عزیزم دعوت می‌کنم به‌رسم مهمان‌نوازی به استقبالِ رئیس‌جمهور سخت‌کوش بروند و دستان دولتیانِ محترم را به گرمی بفشارد و آنان را محترم بشمارند و در جای عزیز بنشانند. با وجود همه مشکلات اما به روحانی باید “امید” داشت. او درد را می‌شناسد. و همتش عوام‌فریب نیست و عزمش معطوف به جمع‌بندی کارشناسان و متناسب با مقدورات است وعده بدون پشتوانه نمی‌دهد و خود را متعهد به تصمیمات می‌داند اهالی دیار ما نیز از دیرباز عادت دارند که درد خود را می‌خورند اما دفتر آیینِ خود را نمی‌درند.

لذا از مردم عزیز دعوت می‌کنم آیین دیرین مهمان‌نوازی‌مان را در استقبال از رئیس‌جمهور محترم به نمایش بگذاریم.

بااطلاعی که از محتوای تصمیمات سفر دارم امید برکت و برداشتن قدم‌های تأثیرگذار در مسیر توسعه استان از رهگذر این سفر را دارم.

با سپاس فراوان

محمدعلی وکیلی

نماینده مردم شریف تهران و عضو هیئت‌رئیسه مجلس دهم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد