تاریخ درج خبر : 1395/05/20
کد خبر : ۵۴۹۶۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -
بر اثر بی‌احتیاطی پس از قطعی چندروزه گاز اتفاق افتاد:

انفجار خانه مرد روستایی در چنگلوای کهگیلویه

 قطعی دو روزه شبکه سراسری گاز در برخی از روستاهای کهگیلویه و پس از آن برگشت گاز به شبکه باعث گردید همه اسباب و اثاثیه خانواده روستایی در دهستان چنگلوای کهگیلویه طعمه حریق شوند.

enfejar-gaz- (1)

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از راک‌نیوز، در پی قطعی دوروزه گاز روستای چنگلوا، خانواده‌ای که در این مدت فراموش کرده بودند شیر گاز را بسته نگهدارند، متأسفانه براثر این بی‌احتیاطی پس از بازگشت گاز به شبکه، فضای منزل مسکونی مملو از گاز شده بود که با توجه به روشن بودن چراغ‌های روشنایی و جریان برق در اثر گرمای حاصل از این روشنایی آن‌گونه که برخی از شاهدان محلی گفتند براثر جرقه انفجار مهیبی صورت پذیرفته که در پی آن تمامی لوازم‌خانگی و مواد خوراکی و اسباب و اثاثیه در میان شعله‌های آتش دود شدند.

دهیار دهستان چنگلوا، ضمن تائید حادثه گفت: مقارن ساعت 22 شب گذشته این آتش‌سوزی رخ داد که با کمک نیروهای مردمی و اهالی بومی روستا و نیروهای آتش‌نشانی توانستند آتش را مهار کنند.

دهیار چنگلوا در ادامه افزود: خوشبختانه در این حادثه به کسی خسارت جانی وارد نشده است اما تمامی اثاثیه این خانواده روستایی متأسفانه طمعه حریق گردید.

زرین با بیان اینکه هنوز در مورد میزان خسارات آن کارشناسی صورت نپذیرفته است یادآور شدند ولی می‌توان خسارت احتمالی آن را قریب 300 میلیون ریال تخمین زد.

این مقام مسئول اضافه کردند: علاوه بر تمامی مواد اندوخته خوراکی کالاهای ضروری از قبیل یخچال و فرش نیز در این آتش‌سوزی کاملاً از بین رفتند.

روستای چنگلوا از توابع بخش سوق و در نزدیکی شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه واقع شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد