تاریخ درج خبر : 1395/05/21
کد خبر : ۵۴۹۶۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد:

تحول عظیم در صنعت کهگیلویه و بویراحمد با حضور کاروان تدبیر امید در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در آستانه سفر ریاست‌جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان گفت: با حضور کاروان تدبیر و امید در کهگیلویه و بویراحمد شاهد آغاز تحولاتی عظیم در صنعت استان خواهیم بود.

divdide

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه افتتاح ۷ طرح بزرگ صنعتی و تجاری و شروع عملیات اجرایی ۵ طرح عظیم صنعتی از ثمرات حضور کاروان تدبیر و امید در کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود افزود: حجم عظیم سرمایه‌گذاری این طرح‌ها و واحدها نقطه عطفی در پیشرفت و توسعه صنعتی استان خواهد بود.

دیودیده با اشاره به اینکه ۳ هزار ۹۱۵ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای بهره‌برداری از این ۷ پروژه صنعتی با ظرفیت تولیدی سالانه ۲ میلیون و بیست هزار تن صورت گرفته است افزود: ۴۴۸ فرصت شغلی نیز ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: شروع عملیات اجرایی ۵ طرح صنعتی و تجاری ازجمله فولاد دنا آسیا سقاوه، اسید فرمیک و ونیل استات گچساران، نیترات پتاسیم لیراب، طرح توسعه فولاد بویراحمد و سایت نمایشگاهی دائمی استان با حجم سرمایه‌گذاری افزون بر ۱۶ هزار میلیارد ریالی صورت خواهد گرفت که پس از پیروزی انقلاب اسلامی این میزان سرمایه‌گذاری بی‌نظیر بوده است.

دیودیده گفت: سیمان مارگون، آجر کهگیلویه، تصفیه روغن، روغن‌کشی از دانه‌های روغنی، نگه‌داری غلات در سوله گچساران، ساختمان اتاق بازرگانی یاسوج، خط تولید مالت بهنوش گچساران با حضور کاروان تدبیر و امید در استان افتتاح خواهند شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با توجه ویژه دولت یازدهم و همدلی که میان استاندار، نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین وجود دارد شاهد رشد و توسعه صنعت و استفاده مطلوب از تمامی ظرفیت‌های استان باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد