تاریخ درج خبر : 1395/05/21
کد خبر : ۵۴۹۷۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -
اسماعیل مدبرمقدم

پاسخی به بیانیه انجمن دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه آزاد یاسوج

گاهی قلم برای نوشتن توانی ندارد و گاهی نیز این قلم است که برای دفاع از حق و حقیقت پیشگام می شود و قطره قطره جوهرش را با عشق بر روی کاغذ می ریزد.

گاهی قلم برای نوشتن توانی ندارد و گاهی نیز این قلم است که برای دفاع از حق و حقیقت پیشگام می شود و قطره قطره جوهرش را با عشق بر روی کاغذ می ریزد.

حضرت امام خمینی (ره): ما در صدد خشکانیدن ریشه های فاسد صهیونیسم سرمایه داری و کمونیسم در جهان هستیم ما تصمیم گرفته ایم به لطف و عنایت خداوند بزرگ نظام هایی را که بر این سه پایه استوار گشته نابود کنیمو نظام اسلام رسول الله را در جهان استکبار ترویج نماییم و دیر یا زود ملتهای دربند شاهد آن خواهند بود.

ما هدفمان پیاده کردن اهداف بین المللی اسلامی در جهان فقر و گرسنگی است. ما می گوییم تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم ما انقلابمان را به تمام جهان صادر می کنیم، چرا که انقلاب ما اسلامی است، تا بانگ لااله الاالله و محمد رسول الله بر تمام جهان طنین نیفکند. مبارزه هست و تا مبارزه در هرکجای جهان علیه مستکبرین هست ما هستیم.

حال با توجه به مطلب فوق که بیان واقعی و چشم انداز انقلاب اسلامی به فرموده بنیانگذاراین نظام مقدس است می توانیم بهترسرمایه‌ها و استوانه‌های نظام و انقلاب را بشناسیم و دیدگاه های آنها را با دیدگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تطبیق دهیم.

این چند روز در رسانه ها شاهد آن هستیم که برخی بدون از شناخت صحیح افکار و دیدگاه ها نسبت به سرمایه ها و استوانه های  نظام و انقلاب این لقب بسیار با ارزش را به برخی نسبت می دهند که هرگز در دایره واقعی انقلاب اسلامی نمی گنجند.

اگر برخی از دوستان که نام  پیرو خط امام را به انجمن خود نهاده اند نگاهی ریزبینانه تر داشته باشند متوجه ارتش سری روشنفکران دینی که فعالیت گام به گام خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده اند شده و متوجه این خواهند بود که آقای سیدمحمد خاتمی و دیگر روشنفکران دینی همچون عبدالکریم سروش و … هدف سکولاریزه کردن بنیاد های همین نظام مقدس را داشته و از سال  ۱۳۷۰به دنبال گسترش پایگاه علوم انسانی سکولار شدند که همه اینها از مشرب سیاسی فیلسوفان یهودی پیروی می کردند.

اگر دوستان ما نگاهی به سخنرانی اردیبهشت ۱۳۷۰ سیدمحمدخاتمی در دانشگاه تهران که می گوید (غرب پس از طی پروسه ای طبیعی خود را با واقعیت محک زده و مبانی نظام امروز غرب مبتنی بر آزادی است) بیندازند که در همان سخنرانی نتیجه گرفت نظر و عمل غرب دنیای واقعی است و آزادی محور که با طبع بشر سازگار است ( اما دنیای اسلام قرنها از صحنه زندگی دور بوده و گرفتار خلاء تئوریک است) متوجه خواهند شد که آقای خاتمی نه تنها سرمایه و استوانه نظام اسلامی نیست بلکه با تفکر سکولاریزه کرده حکومت اسلامی همواره پایه های نظام را نشانه رفته بود.

حال با توجه به این اهدافی که روشنفکران دینی و زوج فکری سیدمحمدخاتمی و عبدالکریم سروش در بحث سکولاریزه کردن تدریجی حکومت اسلامی ایران داشتند می توان نگاه عمیق اپوزیسیون براندازخارج از کشورنسبت به آقای خاتمی در جایگاه (سیاستمدارتجدیدنظر طلب) را دید که به گونه ای غرق در نظرات لوتر و هابرماس شده بودند که مدینه فاضله خود را نظریات این دو می دانستند.

در این مطلب به صورت کوتاه و گذرا تفکر سکولار سیدمحمد خاتمی بیان شد و وارد دیگر مسائل که اوج آنها فتنه ۸۸ است و دوستان در رسانه ها و نقش اصلی آقای خاتمی در بحث براندازی نرم و سرنگونی نظام مقدس  جمهوری دیده و شنیده اند نمی شوم و اگر قرار است از سرمایه و استوانه نظام یاد کنیم از نام کسانی استفاده کنیم که لااقل در دایره انقلاب و نظام بگنجند نه افرادی که نه تنها این لازمه را ندارند بلکه همواره پایه های واقعی آن را هدف گرفته و تاکنون ضربات جبران ناپذیری را به آن وارد کرده اند.

 مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهروز امینی گفت:

    کاملا نشان از بی سوادی ومعلطه های من دراوردی است، لطفا کمی مطالعه بفرمائید.

  • علی گفت:

    چه راحت تهمتهایی می زنید که خود به آن معتقد به آن نیستید و برای نان آبرو می برید وای به حالتان در روز حساب

پربازديد