تاریخ درج خبر : 1395/05/22
کد خبر : ۵۴۹۷۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -
نمایندگان رئیس جمهور در سفر به شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد؛

قاضی‌زاده هاشمی به دنا، علوی به کهگیلویه، انصاری به گچساران، امیری به باشت، یونسی به چرام و رضوی به لنده و بهمئی می‌رود

همزمان با سی‌امین سفر استانی رئیس‌جمهوری و کاروان ‘تدبیر و امید’به کهگیلویه و بویراحمد جمعی از وزرا و معاونان رئیس‌جمهوری به نمایندگی از حجت‌الاسلام حسن روحانی، به شهرستان‌های هشت‌گانه این استان سفر می‌کنند.

Rouhani

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سی‌امین سفر استانی رئیس‌جمهوری و کاروان ‘تدبیر و امید’ 24 مرداد روز یکشنبه این هفته به استان کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزرا و نمایندگان ویژه رئیس‌جمهوری به‌منظور افتتاح طرح‌های مختلف و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم به شهرستان‌های این استان سفر خواهند کرد.

فتاح محمدی افزود: سید حسن قاضی‌زاده هاشمی (وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) به شهرستان دنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات به شهرستان کهگیلویه به‌عنوان نمایندگان ویژه رئیس‌جمهوری سفر خواهند کرد.

وی یادآور شد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید انصاری (معاون حقوقی رئیس‌جمهوری) و حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری نیز به ترتیب در شهرستان‌های گچساران و باشت حضور می‌یابند.

محمدی تصریح کرد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی به شهرستان چرام سفر می‌کند.

وی همچنین از سفر سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به شهرستان‌های لنده و بهمئی در آستانه سفر رئیس‌جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان خبر داد.

سفر دکتر روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران و کاروان تدبیر وامید به کهگیلویه و بویراحمد یک‌روزه خواهد بود

حسن روحانی ساعت 9:30 دقیقه فردا (یکشنبه) در ورزشگاه تختی یاسوج در جمع مردم این شهر سخنرانی می‌کند.

دیدار با علما، نخبگان و ایثارگران، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح طرح‌های مختلف عمرانی و اقتصادی به‌صورت ویدئوکنفرانس و شرکت در نشست خبری از دیگر برنامه‌های مهم سفر یک‌روزه رئیس‌جمهوری و دولتمردان یازدهم به کهگیلویه و بویراحمد است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد