تاریخ درج خبر : 1395/05/22
کد خبر : ۵۴۹۸۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه استان:

تحریم و عدم شرکت ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در جلسات سفر استانی رئیس‌جمهور شایعه است

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد از شایعه کذب تحریم و عدم شرکت ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در جلسات استقبال از رئیس‌جمهور خبر داد.

panahi1

به گزارش سایت کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، حجت‌الاسلام صفدر پناهی ظهر امروز در نامه‌ای در خصوص شایعه عدم حضور ائمه جمعه این استان در برنامه‌های رئیس‌جمهور در کهگیلویه و بویراحمد آورده است: در خصوص شیطنت برخی سایت‌ها در فضای مجازی مبنی بر این که ائمه جمعه محترم استان شرکت در جلسات استقبال از ریاست‌جمهور را تحریم کرده‌اند به اطلاع می‌رساند که چنین مطلبی صحت ندارد.

در این نامه آمده است: آن چه گفتنی است این است که ائمه محترم جمعه نسبت به اظهارات وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص شهرستان قهرمان‌پرور بهمئی ناراحت هستند و توقع بر این بوده و هست که ایشان به تصحیح اظهارات خود بپردازد.

در این نامه تصریح شده است: اما در خصوص شرکت یا عدم شرکت ائمه محترم جمعه در جلسات استقبال، اینجانب به‌عنوان نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه هیچ توصیه الزام‌آوری به ائمه جمعه نداشته‌ام و طبیعتاً این بزرگواران بر اساس تشخیص وظیفه اقدام خواهند کرد.

پناهی در این نامه تأکید کرده است: ائمه محترم جمعه به‌عنوان افراد دلسوز و متعهد در تصمیم‌گیری مستقل هستند و شأن آن‌ها بالاتر از آن است که تحت تأثیر فضاسازی‌ها قرار گیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد