تاریخ درج خبر : 1395/05/22
کد خبر : ۵۴۹۸۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بدون کنکور وارد بزرگترین دانشگاه دولتی ایران شوید

رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش دانشجو به‌صورت بدون آزمون خبر داد

14689054651fjv3

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان آغاز می‌شود.

دکتر سید علی سراج گفت: همزمان با انتخاب رشتۀ داوطلبین ورود به دانشگاه و اعلام نتایج اولیۀ کنکور سراسری، ورود به دانشگاه پیام¬نور فرصت مناسبی است برای دانشجویانی که مایل هستند در محل زندگی و محل کار خود تحصیل کنند.

سراج خاطر نشان کرد: کمترین شهریه؛ اعطای وام شهریه و پرداخت شهریه به‌صورت اقساطی؛ امکان برگزاری امتحان در هر مرکز دانشگاهی پیام نور با توجه به درخواست دانشجو؛ امکان آسان نقل‌وانتقال بین مراکز و واحدها، تشکیل کلاس¬ها در روزهای خاصی از هفته، امکان تحصیل همزمان در دو رشته و پذیرش افراد شاغل برای ادامه تحصیل ازجمله ویژگی‌های انعطاف‌پذیر دانشگاه پیام نور است.

وی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد با دارا بودن 9 مرکز و واحد و رشته محل‌های  کارشناسی  و کارشناسی ارشد و تنوع رشته‌ها در گروه‌های مختلف  فرصت بسیار خوبی برای داوطلبان ایجاد می‌کند که بتوانند در نزدیکی محل سکونت خود و با هزینه‌های کمتری به ادامه تحصیل بپردازند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته‌های دانشگاه پیام نور هستند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به این امر اقدام کنند.

دکتر سراج در بخش پایانی سخنان خود گفت اطلاعات تکمیلی در این خصوص در پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.ir و همچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد