تاریخ درج خبر : 1395/05/22
کد خبر : ۵۴۹۹۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دعوت دکتر سید ضیا هاشمی از جامعه دانشگاهی برای استقبال از هیئت دولت

دکتر سید ضیا هاشمی با صدور پیامی، هم استانی‌های خود و جامعه دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد را دعوت کرد تا برای استقبال پرشور از رئیس‌جمهور و هیئت دولت حضور به عمل رسانند.

سید ضیا هاشمی

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به ره‌آوردهای وزارت علوم در سفر رئیس‌جمهور ازجمله راه‌اندازی پارک علم و فناوری و بین‌المللی شدن دانشگاه یاسوج گفت: تقارن سفر دولت تدبیر و امید با میلاد فرخنده ثامن‌الحجج را به فال نیک می‌گیریم و حضور حماس و شورآفرین مردم نجیب و مهمان‌نواز خطه کهگیلویه و بویراحمد با استقبال گرم و باشکوه از هیئت دولت مایه نیک بختی و مسرت خواهد بود.

در پیام ضیا هاشمی آمده است: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای رتبه سوم به لحاظ جمعیت دانشجویان را در کشور است که این امر نشان از جایگاه رفیع و اهمیت علم و دانش در بین مردم این مرزوبوم دارد.

وی نوشت: تحقق ره‌آوردهای نیکی از این سفر نظیر اخذ تمهیدات لازم جهت راه‌اندازی پارک علم و فناوری و حرکت به‌سوی بین‌المللی شدن دانشگاه مرکز استان نقطه عطفی در توسعه پژوهش، آموزش و ارتقاء جایگاه علم و دانش در توسعه و آبادانی منطقه خواهد بود.

معاون فرهنگی وزارت علوم تأکید کرد: همدلی و حمایت همه‌جانبه اقشار دانشگاهی و ارائه طرح‌ها و پیشنهادات هدفمند و مبتنی بر خردورزی به انسجام اجتماعی دولت و ملت و افزایش سرمایه اجتماعی کمک خواهد کرد تا زمینه عزتمندی و بروز شایستگی‌ها و به فعلیت رسیدن هر چه بیشتر ظرفیت‌های این دیار مستعد فراهم آورد.

در پایان این پیام دکتر سید ضیا هاشمی آورده است: ضمن خیرمقدم به رئیس محترم دولت از هم استانی‌های عزیز جهت استقبال باشکوه و شایسته دعوت به عمل می‌آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد