تاریخ درج خبر : 1395/05/23
کد خبر : ۵۵۰۱۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -
آیت‌الله ملک حسینی پیش از آیین سخنرانی رئیس‌جمهور در ورزشگاه یاسوج:

دولت رویکرد فرهنگی غنی اسلامی را مورد تأکید قرار دهد

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می‌رود در این سفر رویکرد فرهنگی غنی اسلامی مورد تأکید قرار گیرد و تصمیمات لازم برای شکوفایی صنعت کشاورزی و گردشگری استان اتخاذ شود.

01 d (15)

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسینم، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک حسینی در مراسم دیدار عمومی رئیس‌جمهور با مردم که امروز در یاسوج برگزار شد اظهار داشت: میلاد حضرت امام رضا (ع) را محضر رئیس‌جمهور، همراهان و وزیران و معاونان تبریک عرض می‌‎کنم.

وی با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد بیشترین حضور را در جبهه‌های دفاع مقدس داشت عنوان کرد: این استان محرومیت و مظلومیت این استان تاریخی و به دلیل مقابله با حکومت‌های طاغوت بوده است و امروز البته به میمنت انقلاب اسلامی خدمات فراوانی ارائه ‌شده ولی برای رسیدن به قطار توسعه نیازمند توجه ویژه دولت است.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مردم این استان همیشه شکرگذار خدمات نظام بوده‌اند افزود: انتظار می‌روید دولت از ظرفیت طبیعی و انسانی این استان استفاده کند.

ملک حسینی ابراز کرد: وجود هفت فرزند دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس بیکار در یک خانواده با مادر رنجور و پدری پیر پذیرفتنی نیست و دولت باید به فکر احیا امید همزاد با روح عشایری استان باشد.

وی اظهار داشت: مردم انتظار دارند در این سفر رویکرد فرهنگی غنی اسلامی مورد تأکید قرار گیرد و تصمیمات لازم برای شکوفایی صنعت کشاورزی و گردشگری استان اتخاذ شود.

ملک حسینی با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید با نهیب بر افراد کم‌کار و بدون مسئولیت کاستی‌ها را رفع کنند گفت: قوانین دست و پاگیر منابع طبیعی اصلاح شود و آب و نفت ملی که از سرمایه‌های استان بوده باید در زندگی مردم استان نقش‌آفرینی کند و باید دولت در این زمینه گره‌گشایی کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد