تاریخ درج خبر : 1395/05/23
کد خبر : ۵۵۰۲۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

اخراج خبرنگار خبرگزاری بسیج در سفر رئیس‌جمهور به یاسوج/ ضبط کارت و اخراج پس از ارسال دو خبر کوتاه

خبرنگار خبرگزاری بسیج پس از ارسال دو خبر کوتاه در سفر استانی هیئت دولت، از فضای فرودگاه و ادامه پوشش خبری اخراج و کارت وی ضبط شد.

DSCF6289

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از خبرگزاری بسیج، کارت خبرنگار «بسیج» در یاسوج که برای پوشش خبر سفر استانی روحانی به کهگیلویه و بویراحمد عازم فرودگاه این شهرستان شده بود، در همان ساعات ابتدایی ورود رئیس‌جمهور به این استان، ضبط شد.

بر اساس این گزارش، خبرنگار خبرگزاری بسیج که با هماهنگی قبلی، کارت همراهی با دولتمردان را در دست داشت، پس از ارسال دو خبر کوتاه، با برخورد زننده تیم همراه روحانی مواجه شد و ضمن اخراج از فضای داخلی فرودگاه یاسوج، کارت وی نیز ضبط شد.

این اقدام توسط خانم مقیمی که خود را مدیر رسانه‌ای نهاد ریاست جمهوری معرفی کرد، انجام گرفت.

لازم به ذکر است در گزارشات اولیه‌ی ارسالی خبرنگار «بسیج»، علاوه اعلام تجمع تعداد قابل‌توجهی از خودروهای با پلاک دولتی، از استقبال سرد مردم کهگیلویه و بویراحمد در ساعت نخست حضور روحانی در این استان، خبر داده ‌شده بود.

خبرگزاری بسیج، طبق اعلام قبلی درصدد ارسال لحظه‌به‌لحظه‌ی خبر این سفر بود که متأسفانه با اقدام عجیب تیم همراه روحانی، در این اطلاع‌رسانی اختلال به وجود آمد. امیدواریم تیم رسانه‌ای نهاد ریاست جمهوری پاسخ قانع‌کننده‌ای درباره این اقدام داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد