تاریخ درج خبر : 1395/05/23
کد خبر : ۵۵۰۲۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
وزیر اطلاعات در دهدشت عنوان کرد:

اختصاص 257 میلیارد تومان برای توسعه شهرستان کهگیلویه

وزیر اطلاعات گفت: ۹۹۷ میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد توسط دولت اختصاص‌یافته که از این میزان ۲۵۷ میلیارد تومان برای شهرستان کهگیلویه در نظر گرفته شده است.

dsc00933

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل تسنیم، حجت‌الاسلام علوی در جمع مردم شهرستان کهگیلویه در گلزار شهدای دهدشت اظهار داشت: برای اولین بار به شهرستان کهگیلویه آمده‌ام ولی از ارادت مردم این شهرستان نسبت به اهل‌بیت و دلاورمردی فرزندان این دیار در 8 سال دفاع مقدس آگاهی دارم.

وی با بیان اینکه امیدوارم با تدبیر دولت مشکلات موجود شهرستان کهگیلویه برطرف و مردم بتوانند در مسیر رشد انسانی، علمی و کرامت انسانی قرار بگیرند افزود: امنیت مردم و اقتصاد شکوفا زمینه رشد فرهنگی و معنوی مردم را فراهم می‌کند.

علوی با بیان اینکه در هر کشوری بخواهیم ایمان و دین مردم را افزایش دهیم باید امنیت و اقتصاد در جامعه شکوفا شود عنوان کرد: اگر امنیت در جامعه نباشد جامعه به رشد و پویایی نمی‌رسد.

نماینده ویژه دولت در شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه همه باید زیر بیرق مقام معظم رهبری حرکت کنیم افزود: رئیس‌جمهور معتقدند در جمهوری اسلامی یک پرچم برافراشته شده و آن‌هم در دست مقام معظم رهبری است و همه باید در زیر این پرچم حرکت کنیم.

dsc00947

علوی تصریح کرد: سرمایه‌گذاران ایرانی و خارجی در حال سرمایه‌گذاری در کشور هستند و البته سرمایه‌گذاری کاری زمان‌بر است و باید فضای فراهم کنیم تا سرمایه‌گذاران بتوانند به‌راحتی فعالیت اقتصادی داشته باشند.

وی با بیان اینکه سه طرح در سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه شهرستان به تصویب رسید اظهار داشت: برای پروژه جاده پاتاوه دهدشت مبلغ 150 میلیارد تومان اختصاص‌یافته که با تأمین این اعتبار تا پایان سال 96 این پروژه به اتمام می‌رسد.

علوی با بیان اینکه درزمینه تأمین آب شرب دهدشت و روستاهای اطراف 60 میلیارد

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد