تاریخ درج خبر : 1395/05/24
کد خبر : ۵۵۰۳۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس: هیئت دولت برای نجات منطقه تدبیری بیندیشد

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان کهگیلویه در بازی سیاست خمیر شده‌اند، گفت: هیأت دولت برای نجات منطقه تدبیری بیندیشد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، عدل هاشمی‌پور در دیدار مردمی وزیر اطلاعات که در گلزار شهدای دهدشت برگزار شده بود با اشاره به شرایط پروژه‌های این شهرستان اظهار داشت: سیمان سپو و پتروشیمی از جمله پروژه‌هایی است که می‌تواند تحول اقتصادی در منطقه ایجاد کنند.

نماینده مردم کهگیلویه  در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اطلاعات تصریح کرد: عنایت بفرمایید در جهت تسهیلات ارزی و ریالی برای اجرای پروژه سیمان به بانک صنعت،معدن تذکر داده شود و در شورای اداری استان فردا به تصویب برسد.

هاشمی‌پور با بیان اینکه این پروژه حداقل 300 نفر اشتغالزایی دارد گفت: پتروشیمی از دیگر پروژه‌هایی است که با گذشت 12 سال از کلنگ‌زنی هیچ پیشفرتی ندارد.

وی افزود: طی دو ماه اخیر نشست‌هایی برای سامان دادن این پروژه‌ها برگزار و مجوزهایی گرفته شده است در نشست شورای اداری با حضور هیأت دولت تصویب و دستور قاطع برای برگزاری مناقصه و مشخص شدن پیمانکار داده شود.

نماینده مردم کهگیلویه در خانه ملت بیان کرد: از جهت امنیتی یک نکته را عرض می‌کنم اگر به داد این جوانان نرسید و به فریاد والدین آن‌ها نرسید خدا می‌داند آتش زیر خاکستر است،این مردم بین جریان چپ و راست خمیر شده‌اند.

هاشمی‌پور با بیان اینکه بنده به خاطر مسایل سیاسی وارد گود سیاست نشدم گفت: صرفاً برای تحول اقتصادی آمدم.

وی انفجار را در بیکاری جوانان و نامطلوب بودن وضعیت معیشتی دانست و گفت: در زندانی که بهترین مکان برای امنیت متهم است جوان خود را به دار می‌زند و قطعاً شما از آمار خودکشی و طلاق و دیگر آسیب‌های اجتماعی اطلاع دارید.

هاشمی‌پور بیان کرد: دست شما را می‌بوسم هر چه می‌توانید در این فرصت طلایی به داد جوانان این منطقه برسید و مطمئن باشید آه جوانان چپ و راست را خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: کهگیلویه برای نجات از وضعیت موجود نیازمند حمایت دولت است چون محروم و توسعه نیافته است کمتر سرمایه‌گذار در این حوزه انتخابیه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به امنیت حاکم در کشور با بیان اینکه بخشی از مسؤولیتم امنیتی بوده گفت: در جهت امنیت تدابیر بسیار خوبی اتخاذ شده و در زمان مدیریت شما اتفاقات خوبی انجام شده این امنیت را مرهون تلاش شما و سربازان گمنام امام زمان هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضا گفت:

    سرمایه گذاری ملی در یاسوج به جزءگردشگری توجیه اقتصادی ندارد وهدر دادن منابع میباشد به دلیل بن بست بودن وبعد مسافت با سایر شهرهای استان

پربازديد