تاریخ درج خبر : 1395/05/24
کد خبر : ۵۵۰۳۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

یک‌هزار و 752 پروژه گردشگری توسط بخش خصوصی در حال اجراست

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از اجرای یک‌هزار و 752 پروژه گردشگری توسط بخش خصوصی در سطح کشور خبر داد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس ، مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح پروژه‌های گردشگری که از طریق ویدئو کنفرانس صورت می‌گرفت با اشاره به زمان آغاز به کار دولت یازدهم و دغدغه‌های رئیس محترم جمهور اظهار کرد: از دغدغه‌های جناب روحانی عدم هتل‌های مناسب برای جذب گردشگر بود که از ابتدای هتل سازی در ایران که از سال 1300 شروع شد و تا سال 92 که شروع به کار دولت یازدهم بود که از تمام هتل‌های کشور 125 هتل چهار و پنج ستاره داشتیم که طی سه سال دولت یازدهم 35 هتل نیمه کاره را به بهره‌برداری رساندیم.

سلطانی‌فر اذعان کرد: یک‌هزار و 752 پروژه در کشور توسط بخش خصوصی در حال اجرا است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد به دلیل داشتن شرایط توپوگرافی ظرفیت بسیار بالایی در جذب گردشگر دارد.

وی پروژه مهم حوزه گردشگری در شهر یاسوج را هتل چهار ستاره عنوان کرد و گفت: این هتل چهار ستاره با پارک آبی، استخر و دیگر خدمات عملیات اجرایی آن اجرایی آن آغاز شد.

سلطانی‌فر ادامه داد: این پروژه در زمینی به متراژ 9 هزار و 200 متر عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه پارک آبی آن بوده که به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تعداد پروژه‌های بخش گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را 31 پروژه عنوان کرد و گفت: این تعداد پروژه‌ها توسط بخش خصوصی در حال اجرا است که متعهد شدیم که تسهیلات لازم به این تعداد پروژه را پرداخت کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد