تاریخ درج خبر : 1395/05/24
کد خبر : ۵۵۰۳۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

167طرح به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری در کهگیلویه و بویر احمد افتتاح شد

167طرح عمرانی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در سرسرای دکتر جورجانی یاسوج مرکز کهگیلویه و بویر احمد افتتاح شد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، استاندارکهگیلویه وبویراحمد در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: این تعداد طرح با اعتبار 22 هزار و 200 میلیارد ریال به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر استان به بهره برداری رسید.

سید موسی خادمی اعتبار هزینه شده این طرحها را در بخش خصوصی 21 هزار و 210 میلیارد ریال و در بخش دولتی نیز 990 میلیارد ریال ذکر کرد.

وی ادامه داد: 158 طرح از این تعداد افتتاحی و 9 طرح دیگر نیز کلنگ زنی بوده است.

استاندارکهگیلویه و بویر احمد گفت: 17 طرح در بخش کشاورزی، 11 طرح در بخش صنعت و معدن، سه طرح در بخش بهداشت و درمان، 132 طرح در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، 2 طرح در بخش صنایع دستی و گردشگری و 2 طرح دیگر نیز مربوط به حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوده است.

کاروان تدبیر و امید از 24 دی سال 92 تاکنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان)، خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی و کرمانشاه سفر کرده است.

رئیس جمهوری و هیات دولت در سی امین سفر استانی صبح یکشنبه 24مرداد 95 وارد یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد