تاریخ درج خبر : 1395/05/24
کد خبر : ۵۵۰۴۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -
خبر خوش رئیس‌کل مالیاتی کشور برای فعالان اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد

فعالان اقتصادی و صنعتی در مناطق محروم معافیت‌های ویژه دریافت می‌کنند

رئیس‌کل امور مالیاتی کشور از برنامه مصمم دولت در معافیت‌های مالیاتی در حوزه‌های مختلف صنعتی، گردشگری و معدنی خبر داد

تقوی-نژاد

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از بویرنیوز، سید کامل تقوی نژاد در خصوص مشوق‌های دولت برای سرمایه‌گذاران به‌خصوص در استان‌های محروم از جمله کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: دولت به جد به دنبال ایجاد فرایند و قوانینی در حمایت از فعالان اقتصادی، کارآفرین‌ها و سرمایه‌گذاران در زمینه‌های مختلف است.

تقوی تصریح کرد: هم‌اکنون در مناطق برخوردار معافیت‌های ۵ و ۷ ساله برای واحدهای صنعتی، معدنی و گردشگری و شهرک‌های صنعتی پیش بینی شده است.

تقوی نژاد با اشاره به توجه ویژه تر دولت به مناطق محروم به‌خصوص در جهت جذب سرمایه‌گذار، اظهار داشت: برای مناطق محروم از جمله کهگیلویه و بویراحمد، اما نگاه دولت خاص‌تر بوده و معافیت‌های ۱۰ و ۱۳ ساله در واحدهای مختلف اقتصادی و همچنین شهرک‌های صنعتی این مناطق را در نظر گرفته است که همه این احکام در قانون ۳۲ برنامه در زمینه مالیات‌های مستقیم وضع‌شده‌اند.

رئیس امور مالیاتی کشور همچنین در خصوص انتصاب مدیرکل جدید امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیر قبلی تازه رفته که چند گزینه جایگزین داریم، فرصت هست و در روزهای آینده برای انتصاب مدیر جدید مالیاتی استان تصمیم‌گیری می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد