تاریخ درج خبر : 1395/05/24
کد خبر : ۵۵۰۵۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -
در آخرین استان مورد توجه دولت

فیلم فرار رئیس جمهور از مردم نامه به دست

Untitled-1در پایان سفر استانی رئیس‌جمهور به کهگیلویه و بویراحمد به عنوان آخرین مقصد مورد توجه هیئت دولت، مردم با تجمع جلوى درب ورودى فرودگاه یاسوج خواستار دیدار با روحانى و رساندن نامه‌هاى خود به دست وی بودند. در این میان خانمى که تلاش مى‌کرد با ایستادن جلوى خودروى حامل رئیس جمهور درخواست خود را در قالب نامه شخصا به دست حسن روحانی برساند با ممانعت مأموران نظامى و انتظامى و عدم توقف خودروى رئیس جمهور مواجه شد و بعد از اینکه خودروی رئیس جمهور با دور زدن از دستش فرار کرد به دنبال خودرو دوید و در نزدیکی درب فرودگاه ماموران امنیتی مانع نزدیک شدن دوباره وی و دیگر افراد نامه به دست به خودروی روحانی شدند.

بعد از ورود خودروها به فرودگاه این خانم توسط خانم دیگری کنترل و توسط خودرویی از جلوی فرودگاه برده شد.
دانلود فیلم

در سخنرانی دیروز رئیس جمهور، پلاکاردهایی با متن “با روحانی تا 1400” از سوی حزب اعتدال و توسعه دیده می شد و همچنین گلایه هایی از وضعیت اقتصادی، تبعیض و کم توجهی به این استان دیده می‌شد مانند شعار نوشته ای با متن: “به فقیرترین استان ایران خوش‌آمدی”.
سیدشرف الدین ملک حسینی نماینده مجلس خبرگان، قبل از سخنرانی رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور با نهیب بر افراد کم‌کار و بدون مسئولیت کاستی‌ها را رفع کنند.
موسی خادمی استاندار سی‌امین استان میزبان دولت، بدون ارائه گزارشی از عملکرد خود و دولت طی سه سال گذشته و عنوان کردن خواسته ها و برنامه ها تنها اعلام کرد در جلسه شورای اداری مطالبات مردم به اطلاع رئیس جمهور می رسد و از ایشان برای سخنرانی دعوت کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همشهری2 گفت:

  دوست عزیز این تیتر چیه این خرابکاری ها چیه!!!!!!!! چه معنی میده حتما انتظار داری رئیس جمهور پیاده می شد و خودش نامه را میگرفت.پس اون سامانه 111 با 200 نفر اپراطور برا کی بوده این همه برنامه ریزی و هزینه. باید منطقی تر به مسائل نگاه کرد.بحث حفاظت از جان ریئس جمهور رو هم باید در نظر داشت.

  • علی گفت:

   من خودم یک شکایت به همین سامانه 111 شما کردم. اصلا بررسی نشد!!!!!

   • ناشناس گفت:

    احمدی نژاد جان نداشت اپ رییس نبود جان او بی ارزش بود تا جایی که من یادمه پشت ماشینش ی ماشین نامه بر هم بود بعضیارو هم خودش میگرفت چطور اون موقع ای که نباید کلش بیرون باشه روحانی از ماشین بیرونه اون موقعی که باید به درد مردم برسه تو در ثانی سامانه ۱۱۱ اگر جواب گرفتی به منم بگو

 • طاها گفت:

  خیلی حرکت زشتی از سوی همشهریان محترم صورت گرفت . مردم باید بدانند که این شیوه مناسب نیست حالا یک نفر مثل احمدی نژاد همچنین مواقعی می ایستاد الان اسمش شده پوپولیست . ولی به لحاظ امنیتی حرکت درستی نبود باید مامورین مانع می شدند.

 • روشنفکر گفت:

  این نصویر باعث ریزش شدید ارای روحانی در انتخابات بعدی میشه ….بدرود تدبیر و امید

 • سنایی گفت:

  همانطور که میدانید برای ارتباط با ریاست جمهوری محترم سامانه 24ساعته 111راه اندازی شده بود و اکیپ های سیار نیز نامه های مردم را تحویل می گرفتند بنابراین اینکه شخص رئیس جمهور نامه اشخاص را دریافت نمایند از نظر مسائل امنیتی اصلاً درست نیست و اگر توجه نموده اید تیم حفاظتی اشخاص و مسئولان کشوری اجازه چنین کاری را حتی اگر خود مسئول مابل به دریافت نامه باشند نمی دهند و چه ضربه هایی را در اوایل انقلاب و ترور مسئولان عالیرتبه نظام در موارد مشابه خوردیم به نظرم گذاشتن این فیلم که احتمال میرودساختگی و با منظور تصویر برداری شده صحیح نیست

 • ناشناس گفت:

  ای خدا مردم ما را از این بدبختی نجات بده…

 • پاتاوه گفت:

  امیدواریم محرومیتهای استان کم شود

 • منم دیگه گفت:

  راننده فرار کرد نه خودش…

  • ناشناس گفت:

   راننده تا دستور از رییس جمهور نگیره فرار نمیکنه باباش که نیس راننده امر کنه روحانی باید واسه حتما نگفته که داره میره مردمم دنبالشن

 • تذکر گفت:

  جالب بود

پربازديد