تاریخ درج خبر : 1395/05/25
کد خبر : ۵۵۰۷۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -
وزیر بهداشت بر شایعات پایان داد؛

ماندگاری چمن بر صندلی ریاست علوم پزشکی

وزیر بهداشت با رد هرگونه تغییرات مدیریتی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به شایعه تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پایان داد.

vzirbehdasht

سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، اظهار داشت: دولت در سه سال اخیر دستاوردهای بسیار مهمی در حوزه سلامت در سطح کشور داشته و خدمات فراوانی در این حوزه به مردم ارائه کرده است.

وی درباره عملکرد دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این دانشگاه طی سه سال اخیر عملکرد خوبی داشته و همکاران ما در این دانشگاه زحمات زیادی کشیده‌اند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه محرومیت در استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به دیگر استان‌ها بیشتر است، تصریح کرد: به همین دلیل کار کردن در این استان راحت نیست، بنابراین اگر بخواهیم مقایسه‌ای با قبل انجام دهیم می‌بینیم که خدمات خوبی در این سه سال ارائه شده است، هرچند در مقایسه با انتظارات مردم، خواسته‌های زیادی وجود دارد که باید جامه عمل پوشانده شود.

هاشمی بیان کرد: ارائه خدمات مطلوب به مردم و برآورده کردن خواسته‌های آن‌ها بستگی به مدیریت‌های منطقه‌ای و حمایتی دارد که وزارت بهداشت از دانشگاه‌ها انجام می‌دهد.

وی عنوان کرد: طبیعی است این رضایتمندی که از دانشگاه وجود دارد، رئیس دانشگاه سبب این دستاورد شده است، بنابراین از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تشکر می‌کنم.

وزیر بهداشت ابراز کرد: دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد حدود ۸۰ میلیارد تومان از بیمه‌ها مطالبات دارد که اگر این اعتبار هرچه سریع‌تر در اختیارشان قرار گیرد، رضایتمندی مردم بیش‌ازپیش افزایش می‌یابد.

هاشمی در پاسخ به این سؤال که آیا برنامه‌ای برای تغییرات مدیریتی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دارد، گفت: هیچ برنامه خاصی برای تغییر مدیریتی در سطح دانشگاه‌ها نداریم.

وی با بیان اینکه دلیلی برای تغییرات مدیریتی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور وجود ندارد و منطقی نیست که در این یک سال پایانی دولت تغییری در رؤسای دانشگاه‌ها داشته باشیم، تصریح کرد: در مدت باقیمانده تا پایان عمر دولت یازدهم تغییرات مدیریتی در دانشگاه‌های علوم پزشکی نخواهیم داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  اگر نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی سهم خواهی از دولت داشته باشند و حمایت نمایند انشائ الله برای کابینه بعدی دولت دکتر چمن یکی از اعضائ کابینه خواهد بود

 • ناشناس گفت:

  احسنت بر وزیر با درایت بهداشت و درمان و تشکر از عملکرد دکتر چمن با تدبیر صمیمانه از متولیان سلامت کشور و استان سپاسگزاریم.

 • رضاپور گفت:

  چه کسی بهتر از استاد دکتر چمن برای ریاست علوم پزشکی استان.
  باید همه مردم و رسانه ها قدر نیروهای شاخص را بیشتر بدونیم و با همدلی و مهربانی پشتیبان هم باشیم .

 • محمدی مهریان گفت:

  درود بر سایت وزین و خوش نام استان و درود بر دکتر چمن که مایه افتخار استان ماست.
  حقیقتا عملکرد شایسته دکتر چمن را باید سایت های با معرفتی مثل سایت شما منعکس کند.

 • کارشناس درمان استان گفت:

  حق دکتر چمن بیشتر از اینهاست نمایندگان محترم مجلس می توانند برای کابینه بعدی رییس جمهور دکتر چمن را بعنوان وزیر بهداشت و درمان معرفی نمایند به خدا قسم اگر دکتر چمن از استان دیگری بود ده سال پیش وزیر می شد چرا ما در کابینه دولت وزیر نداشته باشیم

پربازديد