تاریخ درج خبر : 1395/05/25
کد خبر : ۵۵۰۷۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

جشنواره ملی «پرواز» در یاسوج برگزار می‎شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره ملی پرواز در یاسوج خبر داد.

parvaz-0

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، محمود باقری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جشنواره ملی پرواز از 25 تا 28 شهریورماه با همکاری فرودگاه یاسوج و بخش خصوصی در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره با هدف معرفی استان و جاذبه‎های گردشگری آن، کمک به اقتصاد، درآمدزایی و جذب گردشگر برگزار می‌شود افزود: دو هتل آزادی و جهانگردی در یاسوج میزبان محل اسکان گردشگران داخلی و تعداد گردشگر خارجی است.

باقری خواستار همکاری ادارات و شرکت‌های دولتی برای برگزاری این جشنواره شد و گفت: گردشگران داخلی و خارجی در این جشنواره از طریق هواپیمای سبک دو نفره، بالن و پاراگلایدر از مناطق و جاذبه‎های دیدنی استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید می‎کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جشنواره پرواز برای اولین بار در استان برگزار می‌شود تصریح کرد: سعی می‌کنیم این مهم در تقویم گردشگری استان ثبت شود.

باقری خواستار همکاری ادارات عضو کارگروه گردشگری برای استفاده بهینه از این فرصت جهت معرفی استان و رونق گردشگری شد و افزود: در کنار این جشنواره نمایشگاه صنایع‌دستی، سوغات محلی، غذاهای محلی، سنت‌ها، آداب‌ورسوم برپا می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد