تاریخ درج خبر : 1395/05/25
کد خبر : ۵۵۰۷۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام استاندار به مناسبنت سالروز بازگشت آزداگان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن پیامی صادر کرد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید موسی خادمی در پیامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن گفت: استقامت آزادگان در زندان بعثیون موجب روسفیدی ملت ایران در دنیا شد.

متن پیام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی:

آرامش، آسایش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون و مدیون دلاوری، ایثارگری و فداکاری بزرگ مردانی است که با تأسی از مکتب اهل بیت (ع) جان خود را در طبق اخلاص نهادند و با جانفشانی کشور را از خطر توطئه دشمنان مصون و محفوظ نگه داشتند.

ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سالهای سخت اسارت نه تنها روحیه دشمن را خرد کرد بلکه ملت ایران را در دنیا رو سفید و سربلند و همگان را به تعظیم و احترام در مقابل سرو قامتان همیشه استوار کشور وادار نمود.

آزادگان هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند چراکه پیام و سیره آنها فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است و در هر زمان و مکانی می توان از آن بهره‌مند شد.

اینجانب بیست و ششم مردادماه سالروز بازگشت قهرمانانه آزادگان سرافراز به خاک میهن عزیز را به مقام معظم رهبری، خانواده گرانقدر شهدا، ایثارگران، جانبازان غیور و آزادگان همیشه سرافراز تبریک گفته، از درگاه خداوند متعال توفیق، سلامتی، سربلندی و عزت ملت ایران را مسألت دارم.

 سید موسی خادمی ـ استاندار

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد