تاریخ درج خبر : 1391/08/29
کد خبر : ۵۵۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر غیر مستقر در شهرستان دنا نمی‌خواهیم

فرماندار دنا گفت: همه مدیران دنا باید در این شهرستان مسقر باشند چرا که مدیر غیر مستقر نمی‌تواند در جلسات ما که خارج از تایم اداری تشکیل می‌شود شرکت کند و این‌گونه مشکل ایجاد می‌شود.

به گزارش سایت استان، سید نظام‌الدین حسینی رضایی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) بیان کرد: امروز هرچه داریم از برکت عاشورا و  شهدای کربلا و شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

فرماندار دنا فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: امروز بسیج ضامن حفظ نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای انقلاب است و اکنون سنگرهای جلوی ادارات و لباس بسیجی پوشیدن پیوندی است میان مردم و جبهه و جنگ و یادی است که فراموش نخواهد شد.

رضایی مدیران را خدمتگزار مردم دانست و گفت: مدیران ما فرزندان جبهه و جنگ هستند و افتخار این را دارند که خدمتگزار مردم باشند و این تفکر بسیجی موجب ناکامی دشمنان در خارج و داخل شده است.

وی با این عنوان که امروز تفکر بسیجی در عمق جان مردم و جوانان ریشه دوانده اظهار کرد: هیچگاه نمی‌توان بسیج را در قالب یک سازمان نشان داد چرا که بسیج امتداد عاشورا است و شعار «هیهات من الذله» شعار بسیج است.

فرماندار دنا حمایت از فرمایشات رهبری و عمل به آن‌ها را یادآور شد و تصریح کرد: وظیفه ما حمایت از کار و سرمایه ایرانی است که باید سخنان رهبر را نصب‌العین خود قرار دهیم و با خرید کالای ایرانی اشتغال را در جامعه خود رونق داده و اقتصاد مقاومتی باید حمایت شود و در مصرف آب و برق و سوخت و سایر حامل‌ها صرفه‌جویی شود.

حسینی رضایی حضور مدیران را در نماز جمعه خواستار شد و تأکید کرد: نماز جمعه امروز بیداری اسلامی را در جوامع به راه انداخته و صدای مظلومین را به گوش جهانیان می‌رساند که باید با حضور در نماز جمعه از فضایل اخلاقی و سیره عملی و اخلاقی علما نهایت بهره را ببریم.

وی بزرگ‌ترین ضربه به دشمن را خدمت به مردم دانست و خاطرنشان کرد: مدیران باید در شهرستان مستقر باشند مدیرانی که در شهرستان مستقر نیستند چطور می‌توانند به کار مردم برسند و مدیران خود باید در جلسات حضور پیدا کنند و تمامی جلسات در وقت غیر اداری برگزار شود.

فرماندار دنا وحدت و همدلی مردم و مسئولین را خواستار شد و تاکید کرد: هر کس به هر نحوی بخواهد وحدت مردم را به هم بزند خیانت کرده است.

وی کنترل و نظارت را بر بازار لازم و ضروری دانست و افزود: دغدغه مردم و مسئولین نظارت و کنترل بازار است بازار باید نظارت و رصد شود و با متخلفین برخورد قانونی شود.

حسینی رضایی با بیان این‌که تنها یک ماه به فصل کاری باقی مانده است، گفت: لازم است که تلاش در جهت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام صورت گیرد و بحث دیجیتال کردن شبکه‌های تلویزیونی این شهرستان نیز از طریق صدا و سیما دنبال شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد