تاریخ درج خبر : 1395/05/27
کد خبر : ۵۵۰۸۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس کمیته نظارت بر طرح‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد:

کمبود اعتبار عملیات اجرایی سد کوهبرد کهگیلویه را به تعطیلی کشاند

رئیس کمیته نظارت بر طرح‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه سد کوهبرد کهگیلویه به علت کمبود اعتبار تعطیل است.

kohbard-3

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سیاوش فرهادی با اشاره به بازدید کمیته نظارت بر طرح‌های عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد از 38 پروژه شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده، اظهار داشت: عمده این پروژه‌ها مربوط به راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن بودند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 30 پروژه نقشه مصوب داشتند، افزود: همچنین عوامل فنی 35 پروژه فاقد کارت مهارت بوده و در 34 پروژه آزمایش کنترل کیفی در حد لزوم انجام می‌شود.

رئیس کمیته نظارت بر طرح‌های عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از پروژه‌های بازدید شده، 30 مورد کمبود اعتبار داشتند، تصریح کرد: 7 مورد از این پروژه‌ها فعال و 16 پروژه تعطیل بوده و 14 پروژه به بهره‌برداری رسیده بودند.

فرهادی بیان کرد: از 38 پروژه، 32 مورد کیفیت اجرایی آن‌ها خوب ارزیابی شد و 6 پروژه کیفیت اجرایی متوسط داشتند و پروژه دارای کیفیت اجرایی ضعیف مشاهده نشد.

وی ابراز کرد: یکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها، پروژه تعریض و بهسازی جاده دهدشت-سوق بود که به علت خاکبرداری و عدم نصب تابلو و علائم هشداردهنده سبب ایجاد نقاط حادثه‌خیز در شانه‌های مسیر شده است.

رئیس کمیته نظارت بر طرح‌های عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد کلینیک ویژه دهدشت را از دیگر پروژه‌های مورد بازرسی عنوان کرد و گفت: این پروژه از کیفیت اجرایی مطلوبی برخوردار بود.

فرهادی با بیان اینکه در این بازدیدها پروژه سد کوهبرد کهگیلویه نیز موردبررسی قرار گرفت، ابراز کرد: این پروژه هم‌اکنون به دلیل کمبود اعتبار تعطیل است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد