تاریخ درج خبر : 1395/05/27
کد خبر : ۵۵۰۹۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

رضایت از عملکرد فرماندار گچساران/ تغییر فرمانداران استان شایعه است

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اخبار مربوط به تغییر فرمانداران این استان شایعه است.

فتاح-محمدی1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، فتاح محمدی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اکنون پس از سفر هیئت دولت آیا تصمیمی برای تغییر و جابجایی فرمانداران در مجموعه استانداری گرفته شده است اظهار داشت: هم‌اکنون تصمیمی برای تغییر فرمانداران در کهگیلویه و بویراحمد گرفته نشده و شنیده‌ها و گفته‌ها شایعه‌ای بیش نیست.

محمدی بیان کرد: در حال حاضر در مجموعه استانداری برنامه خاصی برای تغییر هیچ‌کدام از فرمانداران نداریم.

وی با بیان اینکه تغییر فرمانداران و مدیران یک امر طبیعی و عادی محسوب می‌شود، گفت: در صورت نیاز بدون شک تغییر مدیریت‌ها با هدف خدمت‌رسانی انجام می‌شود اما در حال حاضر تصمیمی گرفته نشده است.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود به‌زودی شما نیز در استان دیگری مشغول به کار می‌شوید عنوان کرد: رفتن من هم از استانداری کهگیلویه و بویراحمد شایعه است و آن را تکذیب می‌کنم.

محمدی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود فرماندار گچساران به‌زودی تغییر می‌کند، افزود: هیچ برنامه‌ای به‌منظور تغییر فرماندار گچساران نداریم و وی کماکان به کارش ادامه می‌‌دهد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص عملکرد فرماندار گچساران و این‌که آیا مجموعه استانداری از وی رضایت دارند، خاطرنشان کرد: رحیمی کارش را با تمام توان انجام داده و مجموعه استانداری و دولت تدبیر و امید از عملکرد ایشان رضایت کامل دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد