تاریخ درج خبر : 1395/05/29
کد خبر : ۵۵۱۰۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:

29 پروژه ورزشی در بویراحمد و دنا در هفته دولت افتتاح می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۲۹ پروژه ورزشی در شهرستان‌های بویراحمد و دنا از محل اعتبارات نفت خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان امسال این پروژه‌ها افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‎گیرد.

فوتبال8

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، جهانبخش ایزدپور اظهار داشت: پروژه سرای کوهنوردان سی‎سخت در زمینی به مساحت یک‌هزار مترمربع با اعتباری افزون بر 300 میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی 50 درصد در دست اجراست. این پروژه از محل اعتبارات ملی با نظارت دفتر فنی و مهندسی ورزش و جوانان استان در دست اجرا و ساخت است و در صورت تأمین اعتبار یک میلیارد تومانی در سال 96 افتتاح می‌شود.

وی از احداث زمین چمن مصنوعی روستای گندی‌خوری شهرستان دنا با اعتبار 250 میلیون تومان از محل اعتبارات خاص وزارت نفت در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افزود: کار احداث این پروژه توسط کارشناسان دفتر فنی و مهندسی اداره کل در ابتدای امسال آغاز شد و هم‌اکنون 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در آینده‎ای نزدیک افتتاح و مورد بهره‎برداری قرار می‎گیرد.

وی تصریح کرد: زمین چمن مصنوعی روستای سپیدار شهرستان بویراحمد با اعتباری افزون بر 250 میلیون تومان از محل اعتبارات خاص وزارت نفت در زمینی به مساحت 850 مترمربع در دست‌ساخت است که  عملیات این پروژه در شهریورماه سال  94 آغاز و با پیشرفت فیزیکی 100 درصد در هفته دولت افتتاح می‎شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: با توجه به پیگیری‎های انجام شده توسط مسئولان استانی 29 پروژه ورزشی شهرستان‎های بویراحمد و دنا که توسط وزارت نفت تأمین اعتبار می‎شود تا پایان امسال افتتاح و مورد بهره‎‌برداری قرار می‎گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد