تاریخ درج خبر : 1395/05/29
کد خبر : ۵۵۱۰۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرعامل طبیعت زنده:یاسوج را به سرمایه گذاران توصیه می کنم

مدیرعامل شرکت  طبیعت زنده گفت:شهر یاسوج برای سرمایه گذاران چند ویژگی دارد که شاید هر کسی نتواند به راحتی به آن پی ببرد.

DSC_0120-900_600

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، مریم دیباجی دراولین همایش ماندگاران سینره گفت:اعتماد بزرگترین سرمایه ای است که انسان در زندگی به دست می آورد.بنیان گذار سینره عمر خود را برای کاری گذاشت که نتیجه آن را نمی دانست اما به نیروهای یاسوج و سکان داران این شرکت اعتماد کرد  و موفقیت امروز سینره به دلیل همان اعتماد است.

دیباجی ادامه داد:وقتی محصولی در بازار کم می شود از قضا فروش و تقاضا برای آن بالا می رود و به محض اینکه مواد اولیه به یاسوج می رسید واقعا خیالمان آسوده بود چون می دانستیم حساسیت کارخانه یاسوج کمتر از خود ما نیست.

وی افزود:با اینکه فاصله دفتر مرکزی تا کارخانه کیلومترها فاصله دارد اما همیشه یاسوجیها با وفا و محبت کارهای خود را به بهترین نحو انجام می دهند.

وی با بیان اینکه هدف شرکت طبیعت زنده کارآفرینی و ارایه محصول با کیفیت است گفت: همواره  کار را در یاسوج آموزش می دهیم و نتیجه خوبی هم برای داشت.

دیباجی تاکید کرد:یاسوج را به سرمایه گذارن توصیه می کنم و معتقدم باید روی مزیت های منطقه ای و استانی سرمایه گذاری شود.

مدیر عامل شرکت طبیعت زنده یادآور شد:دلیل اینکه یاسوج را انتخاب کردیم استعداد این شهر برای کشت گیاهان دارویی است این گیاهان به محصولات با کیفیت تبدیل می شود.

وی به سرمایه گذارنان توصیه کرد :درزمینه های خاصتر مانند گیاهان معطر وارد شوند ضمن اینکه این استان قابلیت سرمایه گذاری در بخشهای نفت و پتروشیمی و صنایع مرتبط با آب را دارد و ارزش سرمایه گذاری هم دارد.

وی تاکید کرد: هرگز از اینکه در یاسوج سرمایه گذاری کردیم ناراحت نبودم و معتقدم مشکلات کار در این استان کمتر از سایر استانهاست چرا که نیروی کار دلسوز ،بامحبت  ، وفادار و قابل اعتماد دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • زیلایی ومارگون ولوداب گفت:

    کسی ازمن خرده نگیرد وبزاریدخیلی راحت این رابگم بهترین مردم دنیادراستان ماهستند درست کارترین پاک ترین دلسوزترین انسانهادراستان زیباومهربان ماهستند

  • پاتاوه گفت:

    کسی ازمن خرده نگیرد وبزاریدخیلی راحت این رابگم بهترین مردم دنیادراستان ماهستند

پربازديد