تاریخ درج خبر : 1395/05/29
کد خبر : ۵۵۱۰۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
در مجمع عمومی شورای شهر یاسوج مطرح شد:

هنوز تکلیف تیم فوتبال شهرداری یاسوج مشخص نیست

شورای شهر یاسوج طبق معمول همه شنبه ها مجمع عمومی برگزار کرد موضوعات مختلفی در آن به بحث گذاشته شد.به عنوان مثال در این جلسه تصمیم گرفته شد که از نمایشگاه های تخصصی که فروش ندارند عوارضی دریافت نشود و در عوض تاکید شد از برخی نمایشگاه ها مثل مبلمان تا ریال آخر عوارض دریافت شود.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد، امروز 30 مرداد مشخص شد هنوز برخی از اعضا و کادر تیم فوتبال شهرداری یاسوج ،مطالباتی از شهرداری دارند که البته مبلغ این مطالبات مشخص نیست.

عضو شورای شهر یاسوج گفت: هزینه تیم داری حرفه ای بسیار بالاست و از آنجایی که هیچ سازمان یا نهادی شهرداری را در تامین هزینه ها حمایت نکرد در نتیجه تیم  شهرداری منحل شد.

سعید پایدار اضافه کرد: شورا بر حمایت از تیم های ورزشی تاکید دارد و قصد داریم در قالب یک طرح آن را به تصویب برسانیم.

این عضو شورای شهر که خود سابقه عضویت در تیم ملی دو و میدانی را دارد یادآور شد: توسعه ورزش می تواند در قالب اقدامات فرهنگی شهرداری قرار بگیرد و شهرداری می تواند در صورت امکان از تیم های ورزشی حمایت کند.

عضو دیگر شورای شهر نیز گفت: اداره ورزش و جوانان با شرایط خاصی امتیازتیم فوتبال شهرداری را فروخت. حال شهرداری باید مشخص کند این تیم متعلق به شهرداری یا اداره ورزش و جوانان بوده است؟

علیپور افزود:اگر شهرداری مالک این تیم بوده است باید ابتدا اسناد و مدارک آن را ارایه دهد و بعد پاسخ دهند چگونه  اداره ورزش و جوانان تیمی را که متعلق به شهرداری بوده ،فروخته است.

وی ادامه داد : شهرداری در صورتی که اسپانسر این تیم بوده حتما قرار داد اسپانسری خود را سالانه تمدید کرده است و باید قرارداد و سندی در این زمینه داشته باشد که به شورا ارایه دهد.

این عضو شورای شهر گفت:تاکنون شهرداری یاسوج به رغم چندمین بار درخواست اعضای شورا مدرکی دال بر اینکه میزان مطالبات این تیم چقدر بوده ارایه نکرده است و این تخلف است .

او معتقد است زیرساختهای شهر یاسوج برای ایجاد تیم پایه فوتبال فراهم است و می توان با سالانه 60 میلیون تومان تیم امید برای شهر یاسوج ایجاد کرد.

البته علیپور ماجرای زیر گذر و روگذر میدان جانباز شهر یاسوج را نیز پیش کشید و گفت: این پروژه باید تا کنون اجرا می شد و همین موضوع هم می تواند منجر به استیضاح شهردار شود والبته مماشات اکثریت باعث می شود این موضوع مسکوت بماند.

و سرافراز اردشیری دیگر عضو شورا می گوید :در این سال پایانی هر نامه ای که به دست اعضا برسد مهر تایید می خورد چرا که اعضا کاری به قانونی و غیر قانونی بودن موضوع ندارند و تنها صندوق های رای در نظرشان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد