تاریخ درج خبر : 1395/05/30
کد خبر : ۵۵۱۰۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان؛

عدم نظارت ارشاد کهگیلویه و بویراحمد بر کانون‌های مساجد

در پی اخباری مبنی بر عدم برگزاری جلسه هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد بر آن شدیم تا با اعضای هیئت نظارت مصاحبه‌ای داشته باشیم.

panahi1

به گزارش سایت استان به نقل از فصل امید، بر همین اساس و برای پیگیری این اخبار طی تماس تلفنی با چند نفر از اعضای هیئت نظارت بر کانون‌های مساجد تنها موفق به برقراری تماس تلفنی با حجت‌الاسلام صفدر پناهی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد شدیم.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه به‌عنوان عضو هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد تاکنون جند بار این جلسه برگزار شده، بیان کرد: متأسفانه در دولت یازدهم جلسه‌ای در این خصوص نداشتیم و فقط اسمی عضو هستیم.

این مسئول با تأکید بر اینکه انتقادهای زیادی بر مجموعه ارشاد وارد است، گفت: در جلسه صوری که تشکیل شد در آن جلسه خواستم ورود پیدا کنم که با ترس‌ولرز مواجه شدم.

پناهی ادامه داد: در دولت گذشته جلسه‌ای صوری برگزار شد ولی تاکنون جلسه‌ای به معنای واقعی برگزار نشده که بتوان عملکرد کانون‌های فرهنگی و هنری را بررسی کرد.

این مسئول در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه چرا طی ۴ سال گذشته یک جلسه در راستای نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد تشکیل نشده است، گفت: آقایان فرهنگ و ارشاد در جریان هستند ولی متأسفانه به دلیل وضعیت بسته‌ای که دارند جلسات را برگزار نمی‌کنند و نمی‌خواهند کسی ورود پیدا کند.

پناهی بیان داشت: آقایان رغبتی به ادامه ندارند و برای همین چنین جلسه به این مهمی را برگزار نمی‌کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد