تاریخ درج خبر : 1395/05/30
کد خبر : ۵۵۱۰۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -
دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد روشن ساخت:

زمان سفر احمدی‌نژاد به کهگیلویه و بویراحمد

دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر حضور رئیس‌جمهور سابق در ششم شهریورماه جاری در این استان را تکذیب کرد.

محمود-احمدی-نژاد

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، ابراهیم نیکدل در مورد خبر سفر احمدی‌نژاد به این استان گفت: این روزها شایعاتی مبنی بر سفر قریب‌الوقوع دکتر احمدی‌نژاد در روز ششم شهریورماه جاری به کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود که منبع تولید و نشر این اخبار ناموثق، نامشخص ولی اهداف این‌گونه شایعات بر همگان خاصه بر متعهدین به گفتمان امام، انقلاب و رهبری و دوستداران رئیس‌جمهور سابق واضح و مبرهن است.

دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر تکذیب این سفر، تصریح کرد: به اطلاع مردم عزیز استان می‌رساند برنامه جامع سفر ایشان به استان از طرف شورای تبیین گفتمان انقلاب، امام و رهبری استان به دفتر ایشان ارسال شده است.

نیکدل گفت: زمان سفر قطعی رئیس‌جمهور سابق به کهگیلویه و بویراحمد هنوز نامشخص و تاکنون هیچ تاریخی به استان اعلام‌نشده است.

وی افزود: پس از نهایی شدن دقیق زمان سفر به طرق لازم و صرفاً از طرف شورای گفتمان انقلاب، امام و رهبری به مردم عزیز کهگیلویه و بویراحمد اعلام می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد