تاریخ درج خبر : 1395/05/30
کد خبر : ۵۵۱۱۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری مسابقات والیبال بانوان کشور در یاسوج

مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده سنی جوانان دختر در یاسوج و با حضور 6 تیم هرمزگان، لرستان، کرمانشاه، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و سیستان و بلوچستان به‌صورت دوره‌ای در حال برگزاری است.

ناظر فدراسیون والیبال در این زمینه گفت: مسابقات جوانان بانوان در رده سوم با شش تیم و با 15 بازی در حال برگزاری است.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از صبح زاگرس، با حضور ناظر فدراسیون والیبال، رئیس هیئت والیبال کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان مسابقات والیبال رده جوانان کشور در یاسوج در حال برگزاری است.

لیلی توکلی ناظر فدراسیون والیبال در حاشیه این مسابقات اظهار کرد: مسابقات جوانان در رده سوم با شش تیم و با 15 بازی برگزار در حال برگزاری است.

توکلی گفت: استان‌های شرکت‌کننده در این مسابقات را استان‌های کرمانشاه، هرمزگان، فارس، لرستان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد برشمرد و گفت: با پایان مسابقات سه مقام اول تا سوم و تیم چهارم برتر به دسته یک جوانان سعود می‌کنند.

راد رئیس هیئت والیبال کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال در یاسوج از عمده مشکلات در حوزه ورزش را نبود سالن‌های نامناسب عنوان کرد و گفت: متأسفانه مرکز استان به دلیل نبود امکانات شرایط لازم برای میزبانی را نداشت لذا به همین منظور این مسابقات را در سالن ورزشی کمپینگ اقامتی کمیته امداد برگزار کردیم.

 اختتامیه بازی والیبال 31 مرداد برگزار خواهد شد.

گفتنی است، تیم کهگیلویه و بویراحمد بازی والیبال را سه بر یک به سیستان و بلوچستان واگذار و تیم والیبال لرستان نیز سه بر صفر نتیجه را به فارس واگذار کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد