تاریخ درج خبر : 1395/05/31
کد خبر : ۵۵۱۲۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -
سردار بوعلی در نشست برگزاری اجلاسیه شهدای استان عنوان کرد:

دستگاه‌های استان با استفاده از ظرفیت خود برای برگزاری کنگره شهدا کمک کنند

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برای برگزاری این کنگره ردیف اعتباری مشخصی تعریف نشده است، افزود: دستگاه‌های استان بر اساس دینی که به شهدا دارند دست‌به‌دست هم دهند و تا همکاری هم کنگره خوبی را در سطح استان برگزار کنیم.

sradar-boali-sepah-fath

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سردار یدالله بوعلی پیش از ظهر امروز در نشست برگزاری اجلاسیه شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد با اشاره به زمان اندک باقی‌مانده تا برگزاری اجلاسیه شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: حداکثر یک ماه فرصت داریم تا مصوبات لازم در خصوص برگزاری مطلوب این کنگره را اجرایی و عملیاتی کنیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از عدم همکاری مناسب برخی دستگاه‌ها انتقاد کرد و اظهار داشت: برخی از مسئولان به‌صورت منظم در این جلسات شرکت نمی‌کنند چه برسد به اینکه بخواهند در این خصوص کاری انجام دهند.

وی تصریح کرد: عده‌ای از دستگاه‌ها استان انتظار دارند برآورد این کنگره را ارائه و بعد از تأمین اعتبار فعالیت‌های خود را آغاز کنند درحالی‌که قرار بود دستگاه‌ها با استفاده از ظرفیت خود برای برگزاری کنگره شهدا به ما کمک کنند.

مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی از برآوردهای ادارات و دستگاه‌ها را که دیدم بسیار نگران شدم، زیرا برخی از دستگاه‌ها تأمین لوازم‌التحریر را در این برآوردهای خود نوشته بودند و حتی حاضر نیستند در این خصوص اعتباری از خودشان هزینه کنند.

وی اضافه کرد: با روند کنونی معلوم نیست از اعتبارات ملی برای برگزاری کنگره استفاده کنیم، لذا دستگاه‌ها با استفاده از اعتبارات خود در این خصوص با ما همکاری کنند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه ضمن قدردانی از همکاری مطلوب برخی دستگاه‌های استان گفت: برخی از مدیران دستگاه‌ها به ما گفتند از صفر تا 100 وظایف محوله را خودشان انجام می‌دهند که باید از زحمات فرهنگ و ارشاد، صداوسیمای استانی، اداره کل مسکن، بنیاد شهید و آموزش‌وپرورش تقدیر کرد.

مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری بیشتر سایر دستگاه‌های استانی شد و گفت: با روندی که برخی دستگاه‌ها در پیش گرفتند در برگزاری این کنگره عقب می‌مانیم.

وی تصریح کرد: نماد و تندیسی از شهدا در شهر نداریم که لازم است دستگاه‌ها به‌صورت جدی در این خصوص ورود پیدا کنند تا در روزهای منتهی به برگزاری کنگره، فضای شهر یاسوج آماده برگزاری کنگره شود.

اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار به شهرداری یاسوج

در ادامه مجید عیوض‌زاده معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با اشاره به اینکه دو میلیارد تومان برای مبلمان شهری در اختیار شهرداری یاسوج قرار دادیم، گفت: نصب المان شهدا در میدان هفت‌تیر یاسوج جزء مبلمان شهری محسوب می‌شود و هزینه این کار نیز پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: 400 میلیون تومان برای تصاویر شهدا اختصاص داده شده است، ضمن اینکه رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور از محل اعتبارات متمرکز مبلغی برای این کنگره اختصاص دادند که مبلغ اختصاص داده شده 600 میلیون تومان بوده و برای هزینه‌های جاری این کنگره در نظر گرفته شده است.

در ادامه آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به اینکه مبلغ دو میلیارد تومان از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در اختیار شهرداری یاسوج قرار داده شده از شجاعی معاون فرهنگی شهرداری خواست در خصوص عدم نصب المان شهدا در میدان هفت‌تیر توضیح دهد که شجاعی در پاسخ گفت: از مبلغ اختصاص‌یافته به شهرداری یاسوج بی‌اطلاعم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد