تاریخ درج خبر : 1395/05/31
کد خبر : ۵۵۱۲۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -
نامه تاجگردون خطاب به استاندار:

از وزیر کار هیچ تقاضایی نکنید، شرمنده‌ مردم می‌شوید

غلام‌رضا تاجگردون با ارسال نامه‌ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد از استاندار خواست که هیچ تقاضایی از وزیر کار و امور اجتماعی نداشته باشد در غیر این صورت شرمنده مردم خواهد شد.

Tajgardoun_54

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تابناک، ازآنجاکه اعلام شده است دکتر ربیعی قصد سفر به استان را دارد و با توجه به سفر سال گذشته‌ی وی به استان و عدم تحقق وعده‌هایی که برای اجرای برخی پروژه‌ها داده بود، تاجگردون از استاندار خواسته که در این سفر اگر مجبور به پذیرایی به‌رسم میهمان‌نوازی هست اما خواسته‌ای جدید نداشته باشد.

با توجه به این هشدار تاجگردون به استاندار به نظر می‌رسد سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای وی سخت‌تر خواهد شد. حال باید دید که آیا دکتر ربیعی می‌تواند قبل از رسیدن به استان این مشکل را برای افکار عمومی و البته رسانه‌ها که حتماً پیگیر این موضوع خواهند بود، حل کند یا نه؟

از وزیر کار هیچ تقاضایی نکنید! شرمنده‌ی مردم می‌شوید

متن نامه تاجگردون به استاندار کهگیلویه و بویراحمد به این شرح است:

 بسمه‌تعالی

جناب آقای دکتر خادمی

استاندار محترم استان

با سلام و احترام

مطلع شدم جناب دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی قصد سفر به استان را دارند و مستحضرید سال گذشته ایشان نیز به استان سفر داشتند. به دلایلی که در ادامه شرح خواهم داد، به نظر این‌جانب ایشان تا حل موارد به‌جامانده از آن سفر به استان تشریف نیاورند و یا اگر به‌رسم میزبانی ناگزیر به استقبال از ایشان هستید لطفاً درخواستی از ایشان نداشته و اعلام نفرمایید، چراکه در مقابل مردم شرمنده می‌شوید.

لازم می‌دانم در این خصوص بعضی از موارد را خدمت جنابعالی و مسئولین امر یادآوری نمایم:

– در سفر قبلی وزیر محترم، کلنگ پلی‌کلینیک تأمین اجتماعی گچساران را به زمین زدند ولی علیرغم پیگیری مکرر این‌جانب (اگرچه از استان نیز کسی پیگیری نکرد) تاکنون کوچک‌ترین اقدامی صورت نگرفته است!

– اعلام خانه امید برای بازنشستگان در آن سفر صورت پذیرفت و برای اجرای آن، زمین را نیز تحویل گرفتند ولی تاکنون اقدامی نشده است!

– از سالن ورزشی کارگران بازدید و قرار شد در ۲۲ بهمن سال قبل افتتاح و اعتبار لازم برای محوطه و استخر ابلاغ گردد که تاکنون اقدامی نشده است!

– مقرر شد در جهت همسان‌سازی حقوق و مزایای کارگران نفت همکاری کنند که کوچک‌ترین قدمی برنداشته و ناگزیر شدم به‌تنهایی این موضوع را پیگیری کنم!

اگر پیگیری فرمودید و افاقه نکرده و برحسب روال اداری تشریف آوردند، به‌حکم میزبانی رسم ادب را به عمل‌آورده و در حد اکمل ادا وظیفه کنید و امیدوارم برحسب قول‌های ایشان شرمنده مردم نشوید.

پیشاپیش از عدم حضورم در برنامه‌های حضور ایشان پوزش می‌طلبم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مارشال گفت:

    جناب تاج گردون وقتی توی کشور کار نیست خود وزیر کار هم نمی دونه وظیفه اش چیست اگر شرمنده است برای گردش وتفریح بی خبر بیاید تا هم شما وهم ایشان شرمنده نشوند خیالت راحت استاندار محترم اصلا اهل این سوالات نیست چه اشکالی داره بذار توی دوران وزارتش یه سفر استانی هم داشته باشه شاید سال اینده بخواد رییس جمهور بشه خودش یه امتیازه ا

  • زیلایی ومارگون ولوداب گفت:

    درودبربزرگمرداستان،الحق والانصاف ، دکترتاجگردون درست گفته اند این وزیربسیارمحافظه کاروبسیارزیرکانه ورندانه عمل می کند وبه درداستان محروم مانمی خورداستان ماهمواره قرباانی بی توجهی واغفال وتبعیض مسولان کشوری می باشد.متاسفانه مسولان کشوری به این خطه عنایتی ندارندوازسادگی وپاکی ورشادت مردم بافرهنگ وخوب استان ما دربدترین حالت سواستفاده می نمایند.

پربازديد