تاریخ درج خبر : 1395/06/01
کد خبر : ۵۵۱۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -
مزمان با هفته دولت؛

11 طرح صنعتی و معدنی در کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با هفته دولت 11 طرح صنعتی و معدنی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری خواهند رسید.

divdideh

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت پروژه‌های مختلفی در حوزه صنعت و معدن استان تعریف شده که با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی افتتاح می‌شوند.

دیودیده با بیان اینکه 11 طرح صنعتی و معدنی در هفته دولت در شهرستان‌های بویراحمد و گچساران افتتاح خواهند شد افزود: حجم سرمایه‌گذاری انجام شده این طرح‌ها 118 میلیارد ریال برآورد شده که برای 90 نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

وی گفت: فعالیت این طرح‌ها در زمینه محصولات بتنی، آب رادیاتور، آسفالت، سنگ ساختمانی شن و ماسه، ساختمان پیش ساخته فلزی است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه به طور تقریبی در تمامی شهرستان‌های استان امکانات و زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری وجود دارد افزود: بهره‌برداری از این طرح‌ها و همچنین چندین طرح بزرگ اقتصادی در دست اجرای دیگر نقشی مهم در شکوفایی و توسعه استان و ریشه کن کردن معضل بیکاری خواهند داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد