تاریخ درج خبر : 1395/06/01
کد خبر : ۵۵۱۲۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -
واکنش معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به نامه تاجگردون؛

نامه تاجگردون را وزیر کار پاسخ می‌دهد

معاون پشتیبانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به نامه سرگشاده رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس واکنش نشان داد.

محنایی

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، قرار است علی ربیعی وزیر کار دولت یازدهم به نمایندگی از دولت برای افتتاح و کلنگ زنی برخی از پروژه‌های هفته دولت به همراه معاونان و روسای سازمان‌های زیرمجموعه این وزارت‌خانه به یاسوج سفر دو روزه‌ای داشته باشد.

غلامرضا تاجگردون در نامه‌ای سرگشاده که مخاطب آن سیدموسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بوده است، از وی خواسته است برای آمدن وزیر کار به این استان کمی صبر داشته و یا وزیر دیگری را به استان دعوت کنند.

وی در این نامه سرگشاده با عذر خواستن خود از همراهی نکردن با وزیر در این سفر، گفته است که ربیعی در سفر روز کارگر سال گذشته به شهرستان‌های گچساران و باشت، به وعده‌هایش عمل نکرده است.

معاون پشتبانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد دراین‌باره گفت: وزیر کار به این استان سفر 2 روزه‌ای خواهد داشت و عصر فردا چهارشنبه به یاسوج سفر می‌کند.

مجید محنایی در پاسخ به این سوال که آیا استاندار کهگیلویه و بویراحمد به خواسته‌های تاجگردون دراین‌باره پاسخ می‌دهد؟ اظهار کرد: متن نامه عنوان شده در سایت‌ها را خواندیم و البته این نامه تا جایی که ما اطلاع داریم به استانداری نرسیده است.

وی گفت: دکتر ربیعی به یاسوج می‌آید و پاسخ نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی هم توسط وزارت کار داده می‌شود.

معاون پشتیبانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: وزیر کار در نشست شورای اشتغال و برخی برنامه‌های دیگر حضور خواهند داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد