تاریخ درج خبر : 1395/06/01
کد خبر : ۵۵۱۲۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -
محمد اندرزیان

خط قرمز ما انقلاب اسلامی است

نسبت سنجی دولت‌ها با ولی‌فقیه از مسائل اساسی است که در مدیریت دولت‌ها و حرکت کلی نظام و جهت‌گیری‌های کلان اثرگذاری دارد.

نکته جالب اینجاست که نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری‌ها هرکدام به‌کرات و بارها از ولایت و رهبری و پیروی از رهبری دم می‌زنند، اگر مخاطبی شناختی از جریان فکری و خط و مشی آقای رو‌حانی نداشته باشد، با مشاهده‌ی فیلم تبلیغاتی احساس می‌کند ولایی‌ترین نامزد انتخابات است. باید صادقانه اظهار عقاید کرد.

در این سه سال و چند ماه دولت یازدهم، مواضع صریح تقابلی آقای روحانی با رهبر انقلاب بر همگان عیان شده است و این مسئله بیش از هر چیز محک شعارها و تبلیغات ایام انتخابات است که صداقت در مواضع را نشان می‌دهد.

خوش‌بینی رئیس‌جمهور به آمریکا و برجام و تأکید بر جامعه جهانی و نگاه معکوس رهبر انقلاب، بحث زبان انگلیسی و نقش حکومت دینی دربردن مردم به بهشت و اینکه رهبر انقلاب خط قرمزهای مذاکرات را تعیین کردند و بر عدم عبور تأکید داشتند ولی آقای ظریف به‌صراحت گفتند از خط قرمزها عبور کردیم و سایر موارد دیگر، گواه این مسئله است.

ما از فتنه دشمن و برخی داخلی‌ها در القاء شکاف بین دولت و رهبری مطلعیم و محکوم می‌کنیم ولیکن این تفاوت‌های فاحش دیدگاهی آقای ر‌وحانی یا هر رئیس‌جمهور دیگری باید در سطح مسائل فرعی و سلایق و جزییات باشد و تعمیم آن به بسیاری از مسائل و راهبردهای جمهوری اسلامی ‌و نگاه فرهنگی و انقلابی خطای استراتژیک دولت است.

آقای خاتمی آوانگارد بود ولی انگار آقای روحانی آوانگارد‌تر هستند. این حقیر نیز هم‌جهت با بعضی نخبگان معتقدم دولت روحانی، دولت ریویزیونیست است.

کارویژه‌ی دولت ریویزیونیست تغییر چشم‌اندازهای اصلی نظام است. اکنون با توجه به عملکرد و خروجی‌ها و برآورد میدانی مردمی، خودتان قضاوت کنید.

آیا چشم‌اندازهای اصلی نظام تغییر نکرده است؟

آیا زیبایی‌های نظام و انقلاب کمرنگ نشده؟

انقلاب اسلامی مظهر تجلی زیباترین آرمان‌های فطری بشر است.

نظام ما زیباترین ویترین مبارزه با ظلم و استکبار و دفاع از مظلوم و علمدار آزادی‌خواهی و ‌حقوق بشر الهی و مهد زایش باور ما می‌توانیم است.

به نظر می‌رسد این دولت زیبایی‌های فطری و تاریخی این ملت را کمرنگ کرده است‌.

وقتی مبتکر صفدریسم سازمانی جزء سرمایه‌های ملت است باید هم این زیبایی‌ها کمرنگ شوند.

وقتی معتقدند برجام برای ما تولید عزت کرده!!! باید هم این‌گونه شود.

سطح کنش و درگیری ما با آمریکا و برخی کشورهای اروپایی بوده و هست، ولی با این مدل دیپلماسی کشورهای غیر هم‌ترازی چون جیبوتی و عربستان هم جسارت تقابل پیدا می‌کنند!!

این تحقیر‌ها تا کی باید ادامه داشته باشد؟

حضرت امام (ره) می‌فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. این از ذاتیات گفتمانی ماست. ولی برخی می‌گویند ما توان مبارزه با ابرقدرت‌ها را نداریم.

حضرت آقا؛ امام خامنه‌ای (روحی له الفدا) فرمودند: جوان‌های حزب‌اللهی را به اسم افراطی‌گری نکوبند، ولی برخی مداوم علل ناکامی خویش را جوانان انقلابی می‌نامند و فریاد می‌زنند که نخواهیم گذاشت یک عده افراطی به امید این ملت ضربه بزنند.

ایهاالناس بدانید…

ما آماده‌ی شهادت، بی‌آبرویی، دادگاهی شدن و… هستیم و‌ هستی خویش را پای آرمان‌های انقلاب و مطالبات مردم می‌گذاریم.

بعضی از دوستان حزب‌اللهی از سخنان حکیمانه امام خامنه‌ای (حفظه الله) چه چیزهایی برداشت می‌کنند؟ اساساً تأمل و مداقه‌ای بر سخنان حضرت آقا دارند؟ سخنان امام حاضر ما یک ندا را می‌رساند؛

این عمار؟

عمار، یار ثابت حضرت رسول (صلوات ا.) و غمخوار تنهایی مولا علی (علیه‌السلام) در اوج فتنه‌ها و فضاهای مبهم و چند چهرگی‌ها، مصلحت سکوت امام را درک کرد و حرف حق را تبیین می‌کرد.

چرا رهبری مطالبه‌ی عمار دارند؟

عمارها باید چهره‌های حقیقی و ادعاهای کاذب پشت تکرار واژگان مکرر با تلفظ ضخیم «مقام معظم رهبری» برخی آقایان را روشن کنند تا با ظاهرسازی، تصویر غیرواقعی خویش را به جامعه عرضه نکنند.

یکی از برادران ایمانی اظهار کردند که چرا دولت به ما اهمیت نمی‌دهد؟

مگر دولت باید اهمیت بدهد؟ اگر جوان‌های حزب‌اللهی متحد شوند و فرمایشات رهبری را با جان‌ودل اجرا کنند و ندای ایشان را با اقدام و عمل به گوش تمام جهان برسانند آن‌وقت است که اضطراری به اهمیت دولت نیست ‌و‌ دولت به اینان نیاز پیدا می‌کند.

برخی دیگر از دوستان بنا به دلایلی مسامحاتی دارند و با ترس‌ولرز درصحنه حضور پیدا ‌می‌کنند!!!

چرا وقتی یک نفر می‌خواهد ندای اسلام و عدالت را به گوش مردم برساند سریعاً با تلخند و نیش و طعنه آن شخص را از این کار منع می‌کنیم.!!!؟ با این ادله که اگر حرفی بزنید مجازاتت می‌کنند؟

مگر مملکت اسلامی نیست؟ در برابر حق که کسی مجازات نمی‌شود.

البته که هزینه‌ها را باید پرداخت، ما پیرو مکتبی هستیم که رسول آن بزرگ‌ترین رهبانیت‌اش را نبرد نام گذاشت.

مگر اشکالی دارد مثل ابوذر باشیم؟ ترس‌ولرزها را باید از خویش دور کنیم. حر و آزاد.

این جمله‌ای که می‌خواهم عرض کنم خطاب به جریان اصلاحات هست. دلبستگی و‌ شیفتگی به بیرون مرزها تاکنون سودی را عاید ملت نکرده است.

آن‌قدر دل‌بستگی نشان دادید که عده‌ای از آمریکایی‌های نجس، اظهار خوشحالی می‌کنند. صبر ما هم حد و اندازه‌ای دارد. اینکه بعضی‌ها سخنان مقام معظم رهبری را پشت گوش می‌گذارند ما را آتش می‌زند.

و در آخر باید عرض بکنم که اگر کج بروید و‌ هدایت نشوید و بر مسیر تقابل خویش اصرار ورزید و در راه انقلاب خللی ایجاد کنید انقلابی‌ها و حزب‌الله، نفس شما را در سینه خفه خواهند کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد