تاریخ درج خبر : 1395/06/01
کد خبر : ۵۵۱۲۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام عدل هاشمی‌پور به مناسبت هفته دولت

عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته دولت پیامی صادر کرد.

HASHMI

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، عدل هاشمی‌پور در پیامی به مناسبت هفته دولت، این هفته را به رئیس‌جمهور، هیئت دولت و همه مسئولان و دلسوزان انقلاب اسلامی تبریک گرفت.

متن پیام عدل هاشمی‌پور به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هفته دولت، فرصتی است برای یادآوری و گرامیداشت یاد و خاطره تلاش‌ها و جان‌افشانی‌ها برای اعتلای نهال نوپای جمهوری اسلامی ایران یعنی رجایی و باهنر، دو اسطوره فراموش‌نشدنی که تا بودند در تکاپو و تلاش برای اعتلای این نهال بودند و در فرجام هم با خون خود این نهال نورس را آبیاری نموده‌اند.

این انسان‌های نیک و دوست‌داشتنی که از فرش به عرش رسیده‌اند درحالی‌که همچنان ساده بوده‌اند و ساده زیسته‌اند و جز خدمت بی‌منت از خود یادگاری بر جای نگذاشته‌اند.

حال همه ما، خصوصاً دولتمردان باید با تأسی از رفتار این نیک‌مردان، خصوصاً در این برهه تاریخی، قدم‌ها را استوار برداشته و با پیمودن مسیر درست در راه اعتلای نام بزرگ این انقلاب و زحمات  خمینی کبیر و شهدای جان‌برکف  از هیچ کوششی دریغ نورزیم.

اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رجایی و باهنر نیک‌مرد و همه شهدای معظم دولت، این هفته را  به ریاست محترم جمهور، هیئت دولت و همه مسئولین و دلسوزان انقلاب تبریک می‌گویم و  توفیق روزافزون  مسئولین و بقای انقلاب  را از حضرت حق خواهانم.

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد