تاریخ درج خبر : 1395/06/02
کد خبر : ۵۵۱۳۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس آموزش و پرورش چاروسا خبر داد:

اختصاص 700 میلیون تومان اعتبار به تعمیر مدارس چاروسا

رئیس آموزش و پرورش چاروسا گفت: 700 میلیون تومان اعتبار به تعمیر مدارس چاروسا اختصاص یافت.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، محمد شکوهی ظهر امروز در نشست شورای اداری چاروسا با تبریک هفته دولت عنوان کرد: این هفته بهترین فرصت است تا یاد و خاطره همه شهیدان به ویژه شهیدان دولت زنده نگه داشته شده و بر آرمان‌های این شهدا تأکید شود.
رئیس آموزش و پرورش چاروسا بیان کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی است برای محاسبه و ارزیابی دولت است در ارزیابى کارنامه دولت رعایت انصاف و عدالت لازم است و باید از هرگونه سیاه‏نمایى یا سفیدنمایى در ارائه کارنامه دولت دوری نمود چرا که رفتار غیر منصفانه و غرض‏ورزى در هر زمانى علیه دولت ناپسند است.
وی با بیان اینکه اقدامات انجام گرفته دولت کنونی قابل مقایسه با دولت قبل نیست افزود: دولت کنونی کیسه خالی از دولت گذشته تحویل گرفته که بسیار نگران کننده بود ولی خوشبختانه امروز شاید موفقیت‌های بسیار خوبی از سوی دولت هستیم.
شکوهی به وضعیت آموزشی مدارس منطقه اشاره و یادآور شد: مدارس چاروسا در گذشته بسیار نابسامان و بسیار تخریبی بودند ولی خوشبختانه در این دولت اقدام به تعمیر و ساخت مدارس نمودیم.
رئیس آموزش و پرورش چاروسا از اختصاص ساخت مدارس به روستاها و شهر قلعه رئیسی خبر داد و تصریح کرد: اختصاص یک مدرسه خوابگاه شبانه روزی به شهر قلعه رئیسی که در صورت فراهم شدن زمین در این هفته کلنگ زنی خواهد شد.
وی از اختصاص ساخت مدارس به روستاهای امامزاده سید محمود(ع) و دالون هم خبر داد و یادآور شد: دو روستا دالون و امامزاده سید محمود(ع) با جمعیت بالا ولی از مدارس بسیار قدیمی برخوردار بودند که ان‌شاءالله کار ساخت آنها به زودی انجام خواهد گرفت.
رئیس آموزش و پرورش چاروسا از اختصاص اعتبار به مدارس فرسوده خبر داد و اظهار داشت: 700میلیون تومان اعتبار جهت مدارس فرسوده در روستاها و شهر قلعه رئیسی اختصاص یافت که مبلغی از آن تخصیص یافت و بقیه به زودی به مدارس اهدا خواهد شد.
شکوهی در پایان از خیرین مدرسه ساز به جهت ساخت مدارس تشکر و از مدیران و دهیاران خواست تا در جهت بازگشایی مدارس با آموزش و پرورش کمک کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد