تاریخ درج خبر : 1395/06/02
کد خبر : ۵۵۱۳۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع مردم سی‌سخت عنوان کرد:

حمایت از بخش خصوصی اولویت دولت یازدهم برای رفع معضل بیکاری

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حمایت از بخش خصوصی به روش‌های مختلف، اولویت دولت یازدهم برای رفع معضل بیکاری در این استان است.

khademi - 04

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید موسی خادمی روز چهارشنبه در جمع مردم شهر سی سخت به مناسبت هفته دولت با اشاره به این‌که نرخ بیکاری این استان 17 درصد است افزود: تصویب یک هزار و 400 میلیارد ریال یارانه برای کاهش سود بانکی به تسهیلات اعطایی طرح‌های تولیدی کمک بزرگی به رونق تولید و کارآفرینی در این استان می‌کند.

وی اظهار کرد: با اختصاص این اعتبار کارمزد تسهیلات بانکی برای اجرای طرح‌های تولیدی 50 درصد کاهش خواهد یافت که این امر انگیزه سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد را دوچندان خواهد کرد.

خادمی شتاب بخشی به توسعه با تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام را از دستاوردهای ارزشمند دولت در این استان دانست.

وی بیان کرد: در سه سال گذشته دولت یازدهم 1364 طرح عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا کرده است که بیش از 400 طرح آن در شهرستان دنا انجام شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امسال نیز 360 میلیارد ریال از منابع مالی مختلف برای اجرای طرح‌های عمرانی این شهرستان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این‌که این اعتبار غیر از سهم شهرستان دنا از سفر هیئت دولت است گفت: امید است با جذب این بودجه روند توسعه شهرستان دنا متحول شود.

خادمی با یادآوری این‌که نرخ تورم در کشور از 40 درصد سال 92 درسالجاری به زیر 10 درصد کاهش یافته است، تصریح کرد: کنترل فزاینده تورم یکی دیگر از دستاوردهای مهم دولت یازدهم است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: توافق برجام که زمینه رشد و امنیت سرمایه‌گذاری در ایران را فراهم کرد از دیگر دستاوردهای دولت تدبیر و امید است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی با هدف افتتاح و کلنگ زنی 90 طرح عمرانی و اقتصادی به شهرستان دنا سفر کرده‌اند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد